reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

.Zdjęcie synka mąż wstawił na Fb bo ją dopiero jak wyjde to ustawie tutaj.LINK Do mojego konta na naszym dziale zamknietym.nudzi mi się bo jestem sama na sali a mąż będzie rano jutro.Ją po porodzie się czuje bardzo dobrze.
 
reklama
akcja sie rozkręca ale bardzo powoli może jak sutki poszczypie to coś ruszy wiecej. ale chyba sie na dziś nie załapie. dzieki za wsparcie.

bede informowac mam nadzieje że to nie fałszywy alarm.
 
Sylwia, mam nadzieję, że się rozkręci, już czas najwyższy. Masaż sutków sobie zrób, może jak masz z kim żeby Cie asekurował to idź na spacer. Jutro to już napewno będziesz rozdwojona :) Powodzonka.
Madzi gratuluję wytrwałości- i jestem pod wrażeniem, że samopoczucie dopisuje. Oby więcej takich porodów :)
 
Dziewczyny, a ja mam pytanie. Czy kompletujecie teraz jakąś apteczkę dla maluszka? np. jakieś leki na gorączkę, sól morską do noska itp itd?
 
Dziewczyny ale mi wrażen dostarczacie dzisiaj - co otwieram i czytam - to ciągle adrenalina do góry - u każdej coś się dzieje...
Pojechałam po chłopców do szkoły - i biegiem z powrotem, żeby czytać - kto następny :tak::-)
U mnie narazie wszystko na swoim miejscu - skurcze są, ale ciągle takie same - więc pewnie jeszcze będę turlać się i turlać...
Magda - super, że dobrze się czujesz - a Bartuś cudny :-):tak:
 
wieie co spacerek i szczypanko sutków pomagają skurcze co 6 minut trwające 1 min. ból na razie bardzo znośny. czopa i wód brak. a więc szczypie dalej
a i wam też polecam... cdn
 
reklama
no to sie rozkreca hehe chyba szykuje nam sie kolejne malenstwo trzymam kciuki za szybki rozwoj akcji i jescze szybszy porodzik najlepiej bezbolesny a swoja droga to podziwiam za spokoj i opanowanie i jeszcze na forum hehe ja to juz chyba bym w szpitalu torbe gryzla
 
Do góry