reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

dziewczyny chyba i mnie bierze coraz bardziej regularne skurcze zaczynam miec stracha.:) narazie siedze ze stoperem w rece i czekam.....
 
reklama
Magda - widziałam zdj na facebooku, gratulacje!! ale fajnie że masz to już za sobą!!

Sylwia - czekaj cierpliwie, niech sie rozkręca akcja, nogi szeroko i pchaj!
 
Kasiula11 oj mi też rowerka brakuje. Taka ładna pogoda, można by sobie gdzieś wyskoczyć, pojeździć a nie można. Kiedyś z mężem lubiliśmy sobie zrobić takie rowerowe wycieczki, mam nadzieję że za rok jak już maleństwo podrosnie to nadal bedzie nam się chciało jeździć. Trzeba będzie tylko pomyśleć o jakimś foteliku dla szkraba.

Syla76 dobrze się odezwałaś. Cudownie że masz już przy sobie synka :-) Zazdrościmy że tak szybko i sprawnie wszystko poszło. Trzymaj się i duzo zdrówka dla Was!

U nas wizyta jutro, pewnie nic nowego się nie dowiemy i nadal pozostaje czekać kiedy to Maksio w końcu zaszczyci nas swoją obecnością ;-)

miłej niedzieli!

Nalka widze ze wybralas imie ktore ja rowniez bardzo chcialam dla swojego synka, przede wszystkim ze to rok św. maksymiliana i sobie powiedzialam ze jak w koncu uda mi sie donosic ciaze i bedzie to akurat w rok św. Maksymiliana to tak dziecko dostanie na imie :) Slyszalam ze św. Maksymilian tow ielki orędownik wiec mały mial "dobrą opiekę" :) Jednak co do imienia zgoda musi byc roweiz taty a tata nie za bardzo chciał Maksia wiec skonczylo sie na Adam Maksymilian :)
 
syla - ja z kolei jak bym miała syna byłby na pewno Adam, żadne inne imię nie wchodzi w grę :)

no właśnie, sylwiczka, jak tam??
 
Sylwia trzymam kciuki :)

Dziuba napewno i Ciebie w koncu dopadnie :) myśle ze to juz niedługo:)

trzymam kciuki za wszystkie niemogace sie już doczekać swoich maluszków aby rozwiązania nadeszły szybko:):)

musze was o coś zapytać kochane moje...a więc nie jestem pewna czy dobrze myslę, ale w toalecie mi coś wylecialo jak byłam sobie siku...i to w wielkosci półtojej gumy do żucia w pastylkach ale nie przezroczyste ani białe tylko takie jakby delikatnie jasno brazowawe....czy to moze być ten czop????????????? ja nie jestem obeznana bo z niki nic prócz niej mi nie wyskoczyło:):):):)

jeszcze dzisiaj coś mnie brzuch pobolewa na dole bardzo nisko...tak trochę kłuje co jakiś czas...jak szłam do przedszkola to 3 razy stawałam bo mnie jakos zabolało bardziej...ale nie są to skurcze więc pewno jeszcze spora droga przede mną:p:p:p mam nadzieję ze do terminu sie też wypakuję :)

pozdrawiam was kochane:*
 
Magda, ja również widziałam zdjęcie Bartusia na fb. Cudny maluszek.

Sylwiczka, jesteś kolejna na 6.09?;)

Ja zabrałam się za sprzątanie pokoju maluszka, może coś się rozkręci szybciej, bo ten 6.09 też mi by pasował;), bo mój tata jeste z 16.09 ja z 26.09, więc ta data by mi odpowiadała;) heheh, ale przede mną zapewne jeszcze sporo czasu;)
 
Magda całusy dla Ciebie i Bartusia :-)

Sylwiczka trzymam kciuki !! Czekamy na wieści !!

asia teściową się nie przejmuj, myśl o sobie i córeczce .Kurcze nie rozumiem kobiety, przecież widzi że jesteś po zabiegu, urodziłaś dziecko to zamiast Ci pomóc, wesprzeć to jeszcze dokłada Ci zmartwień. Trzymaj się dzielnie.

katezbb po tym co opisujesz, wygląda mi to na czop. Gratulacje !!

Ja dziwnie się dziś czuję , jakoś tak inaczej niż zwykle, brzuch mam cały napięty, już 40 tydz. stuknął :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry