reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

reklama
A ja sie pochwale, ze na Dzien Mamusi moj pierwszy udalo mi sie wylicytowac detektor tetna dzidziolka, strasznie takie cos chcialam, srednia cena od 120 wzwyz, a mi sie udalo za 45 wylicytowac uzywane coprawda ale co tam. Za ponad 100 to bylo mi szkoda a tak to wyprobuje i poowiem czy tandeta czy spoko jest.
A jaki jest ten detektor tetna czy oddechu? masz jakis link czy nazwe firmy? Jesli oddechu to Snuza czy angels care?
Ja kupie chyba ten sunzy. Jakos bardziej do mnie przemawia chociaz bezposrednio do dziecka sie go podlacza ale przynajmniej caly czas mozna kontrolowac oddech.
 
Ostatnia edycja:
ja właśnie mam odwrotnie, potrafię iść 3 razy w ciągu dnia. Jem duzo żurawiny, słonecznika, grejpfruty, robię sobie takie sałatki:ananas+kiwi+jogurt naturalny+otręby+żurawina- uwielbiam to. Po za tym jem wszystko- no oprócz słodyczy (chyba ,że lody) bo nie mam ochoty. Kwaśne -gorzkie- moje smaki. Polecam taki zestaw sałatkowy - można dodować inne owoce- ważne są otręby bo maja dużo błonnika. Aha i kiedyś jak miałam problem, piłam od rana sok grejpfrutowy -szklankę(blender owałam sobie owoc-aby był świeży), po pół h śniadanie- mi pomagało. Suszone owoce, ale na każdego co innego działa. Ważne aby się nie objadać na noc , iż to tez później ma wpływ na zaparcia.
Powodzenia;-)
 
P5071198.jpg

Sylwia - specjalnie dla Ciebie zdjęcie brzuszka :)
Dziękuję dziewczyny za miłe komentarze.
 
tego brzuszka to raczej nie widać...;-) sukienka bardzo ładna....

co do zaparć oprócz diety polecam syrop lactulozum. dozwolony w ciąży....
 
Ja też czuję jakby brzuch był nadęty i ciągle pełny, ale u mnie to chyba wzdęcia i zaparcia mnie męczą. Macie jakiś skuteczny lek na te dolegliwości, bo już czasami nie wiem o mam robić jak 3 dni z rzeu nie mogę się załatwić......


Nanusia - pocieszające, że nie jestem sama z tymi dolegliwościami...brzuch mi wywaliło masakrycznie, a mam wrażenie jakby mi go miało zaraz rozerwać...Ja się zaczęłam ratować joguratmi activią z ziarnami zbóż, żeby było więcej błonnika, rano przed śniadaniem wypijam szklankę przegotowanej, letniej wody no i gotuję sobie taki kompocik z suszonych śliwek, kilka minut gotuję suszone śliwki, aż puszczą taki brązowy kolor na wodę, zabarwią, "zasmakuje" śliwkami z 5-7 minut gotuję, wystudzę i popijam po trochu...Przyznaję, że może i szału nie ma, ale coś się zaczyna dziać na jelitach więc może za 2-3 dni pomoże i się ustabilizuje..

Sukienusia o którą pytacie w postach na pewno była zakupiona w sklepie Happy Mum - sama się na nią nastawiam, chociaż inne też mi się podobają i tak nie do końca wiem co mam wybrać, a cena to ok. 150 zł - ale dokładnie Wam nie odpowiem, musicie poczekać na post samej właścicielki..

No a ja jutro do pracy heh - po tygodniu urlopu tak jakoś sobie już nie wyobrażam;) Ale to tylko dwa dni więc jakoś przesiedzę i przetrwam;)

Więcej nie pamiętam co miałam której odpisać - przepraszam! :-)
Miłego wieczoru i do usłyszenia juterko od samego ranka;)
 
reklama
Sukienka śliczna. Mogę się dowiedzieć gdzie ją zakupiłaś i jaki był koszt? Chciałabym coś takiego również na wesele ale dopiero w lipcu.

Ślicznie wyglądasz a sukienka rewelacja, bardzo ładna też bym była ciekawa gdzie kupiłaś i za ile?
Pozdrawiam ciepło :-)

karola dzidziuś znaleziony :-D w 1 fotce nie mogłam go dostrzec :-) Super masz figurkę
pozdrowionka

Nanusia - pocieszające, że nie jestem sama z tymi dolegliwościami...brzuch mi wywaliło masakrycznie, a mam wrażenie jakby mi go miało zaraz rozerwać...Ja się zaczęłam ratować joguratmi activią z ziarnami zbóż, żeby było więcej błonnika, rano przed śniadaniem wypijam szklankę przegotowanej, letniej wody no i gotuję sobie taki kompocik z suszonych śliwek, kilka minut gotuję suszone śliwki, aż puszczą taki brązowy kolor na wodę, zabarwią, "zasmakuje" śliwkami z 5-7 minut gotuję, wystudzę i popijam po trochu...Przyznaję, że może i szału nie ma, ale coś się zaczyna dziać na jelitach więc może za 2-3 dni pomoże i się ustabilizuje..

Sukienusia o którą pytacie w postach na pewno była zakupiona w sklepie Happy Mum - sama się na nią nastawiam, chociaż inne też mi się podobają i tak nie do końca wiem co mam wybrać, a cena to ok. 150 zł - ale dokładnie Wam nie odpowiem, musicie poczekać na post samej właścicielki..

No a ja jutro do pracy heh - po tygodniu urlopu tak jakoś sobie już nie wyobrażam;) Ale to tylko dwa dni więc jakoś przesiedzę i przetrwam;)

Więcej nie pamiętam co miałam której odpisać - przepraszam! :-)
Miłego wieczoru i do usłyszenia juterko od samego ranka;)

Dziewczynki, dziękuję jeszcze raz za miłe słowa.
Sukienka zakupiona w sklepie Huppy Mum , jak już napisała wcześniej OLA . Ja zakupiłam ją w sklepie internetowym - Happy mum - odzie
 
Do góry