reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Dziś trafiłam do szpitala z brazowym plamieniem. Zrobiono mi usg i z dzidzia wszystko ok.
A skąd plamienie to nie wiedzą. Nie miałam badania ginekologicznego bo w ie tego nie robią.

Czy któraś z was miała podobne przejścia?
 
reklama
Dziś trafiłam do szpitala z brazowym plamieniem. Zrobiono mi usg i z dzidzia wszystko ok.
A skąd plamienie to nie wiedzą. Nie miałam badania ginekologicznego bo w ie tego nie robią.

Czy któraś z was miała podobne przejścia?

Ja miałam beżowe i to było zapalenie. A raz było takie brązowe jak na koniec okresu.
 
Motyl12 - mam do Ciebie pytanie - bo Ty Kochana doświadczona jesteś tu w Anglii.
Niestety ciągle mam te skurcze - dzisiaj policzyłam - było ich około 10 w ciągu dnia - nie wiem czy iść do położnej i czy w ogóle mogę się do niej zgłosić... Czy do lekarza ?

Dasz mi znać ?
Dziekuję :-)
 
Witam się i ja w niedzielne popołudnie - u nas całkiem słoneczne... u nas weekend już się właściwie skończył - mój K pojechał na 14 do pracy, a ja byłam u moich rodziców na urodzinkowym obiedzie taty, ale atmosfera była fatalna, bo nasz rodzinny piesek zaczął chorować na stawy i nic nie pomaga...
Za to wczoraj byliśmy na kabarecie "Jurki" z Zielonej Góry - ogromnie się uśmialiśmy, wcześniej popracowaliśmy troszkę w ogródku i zrobiliśmy dwuosobowego grilla więc w sumie nie taki zły ten weekend, szkoda ze taki krótki.
Gratuluję skończenia pracy dyplomowej - ja to się cieszę, że mam to już za sobą, chociaż teraz co dzień obiecuję sobie, że skoro mam czas, to mogłabym się jakiegoś języka pouczyć, ale jakoś ciężko się zmobilizować i odkładam to z dnia na dzień

Jutro mam wizytę u gin i może wreszcie poznamy płeć maleństwa :)

Buziaczki dla wszystkich :)
 
szkoda, że weekned się już kończy:( ale za to bardzo udany i supert spędzony na takich targach dla mam w ciąży Mother & Baby dziewczyny polecam Wam bardzo jezeli będzie w waszej okolicy, można dużo się dowiedzieć i oglądnąć wózki, butelki, łóżeczka no wszystko....i w ogólne fajna zabawa dla mam i tatusiów i dzieciaków, a i znowu mnóstwo gadżetów nazbierałam:-)

i wiecie co? nigdy nie widziłam tyle babek w ciąży w jednym miejscu;-) a i oczywiście stoiska gastronomiczne były oblegane, haha

kurcze wiecie co chciałam pracować do końca czerwca, ale co raz mniej mi sie chce...
 
Cześć porannie i z pracy.
Od rana ciepło, piękne słonko.. ta pogoda złośliwa, w weekendy średnio ciepło, za to jak człowiek idzie do roboty, to nagle pięknie..

My wczoraj robiliśmy grilla, ale jedliśmy w domu, za zimny był wiatr, zeby siedzieć na dworzu. Ale jedzonko pyszne, mniamm...dawno tak nie smakowała mi kiełbacha:-)
Mężuś znowu mnie wkurza, nie wiadomo dlaczego..ciążowe humorki..pewnie za chwilę mi przejdzie.
Moja córcia w brzuszku fika ciągle..niech się wyfika teraz a po urodzeniu będzie spokojna:-) chociaż to chyba tak nie działa...teraz od rana daje znaki..wieczorem wczoraj to ostro urzędowała, oglądałam x-factor..chyba muzyka jej sie podobała:-) a wczesniej jak P odkurzał, to tak sie wyginała, ze cały brzuch mi skakał. Już mocno ją czuję i myślę sobie, ze jak dalej tak będzie to jeszcze zostanę nie raz ostro skopana. Iga raczej była taka delikatna, kilka razy, ale to już na samej końcówce ciąży wbijałą mi sie w bok, trochę to było nieprzyjemne.
ewelinak idź moze rzeczywiscie do jakiegoś lekarza czy położnej, niech sprawdza będziesz spokojniejsza..
lina fajnie sie tak relaksować..zazdroszczę..
agusia gratuluję, oby promotorka sie nie przyczepiła..
 
szkoda, że weekned się już kończy:( ale za to bardzo udany i supert spędzony na takich targach dla mam w ciąży Mother & Baby dziewczyny polecam Wam bardzo jezeli będzie w waszej okolicy, można dużo się dowiedzieć i oglądnąć wózki, butelki, łóżeczka no wszystko....i w ogólne fajna zabawa dla mam i tatusiów i dzieciaków, a i znowu mnóstwo gadżetów nazbierałam:-)

i wiecie co? nigdy nie widziłam tyle babek w ciąży w jednym miejscu;-) a i oczywiście stoiska gastronomiczne były oblegane, haha

kurcze wiecie co chciałam pracować do końca czerwca, ale co raz mniej mi sie chce...
Kurcze szkoda że do Łodzi nie zawitaja.Zreszta zauwazyłam że sporo fajnych imprez omija Łodź:baffled:

Ewelinka no takie skurcze czeste nie sa dobre.Może magnez czy inny środek na wyciszenie skurczy potrzebny(np:fenoterol) ;)

A ja weekend spedziłam rodzinnie i wypoczełam u teściów bo nie musialam gotowac ;-)
Dziewczynki moje żyja juz koncertem Shakiry który jest w nastepny wtorek u nas w Łodzi ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam poweeekendowo...
Wesele udane , pogoda dopisała ... i co najważniejsze sukienka się sprawdziła - jest bardzo wygodna:) Wlasnie po zdjęciach widzę,żę kuleczka się ze mnie robi :tak: No cóż najwyższa pora. Dla zainteresowanych wklejam zdjęcie sukienki:

P5071200.jpg

Za tydzień mam komunię i myślę, że spokojnie wykorzystam tę sukienkę. Nawet na letnie dni będzie idealna.

Póki co dzisiejsza noc nie należała do udanych - obudziła mnie straszna zagaga. Ostatnio mam też wrażenia, że mój brzuszek jest wciąż taki nadęty , pełny i wydaje mi się, że wciąż mnie pobolewa ? To takie dziwne uczucie - może małe już naciska na pęcherz i to jest przyczyna? Jak jest u Was?

Miłego dnia dla Was :-)
 
reklama
witam się z nowym tygodniem,
my na wolnym, tzn. ja już przecież normalnie, a mąż wypływa dopiero 16maja, więc jedziemy dziś na działkę trochę pogrillować :-D mój S miał wczoraj urodzinki więc małą imprezkę zrobiliśmy, a w sobotę ja się spodziewam urodzinowych gości, więc mamy tylko dni powszednie dla siebie.
karola - ślicznie wyglądasz w kiecuni, na pewno wykorzystasz jeszcze nieraz ją!!
Ania - moja też fikA straszliwie, więc jak coś będziemy miały obie małe szoguny w domu ;)
wszystkim pracującym przyjemnej pracy i oby szybko zleciał dzień w pracy, i dużo słoneczka dla Was, u nas piękna pogoda, jak to na maj przystało!
 
Do góry