reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

To i mi dikuczaja problemy z pamięcia.Wczoraj jak wychodziłam z domu z dziećmi zostawiłam klucze w drzwiach i mąż jak wychodził na działke wysłał mi sms że nie dostanę się do domu i musiałam póxniej z dziecmi przyjśc do niego po klucze.Ja nawet nie wiem jak to zrobiłam że zamknełam drzwi ikluczy nie wyjęłam.NORMALNIE W SZOKU BYŁAM
a I Z PERCEPCJĄ TEZ MAM PROBLEMY A TO COS POTRACE ALBO MI Z RĄK COŚ WYLECI ECHH
 
reklama
ola tak szybko, w nowym roku? ja jak liczyłam to wyjdzie, ze w kwietniu będę wracać dopiero..a 5 dni, to fajnie, bo unas jest 14..więc mi szkoda..i olewam wczasy pod gruszą..
Aniu - w Nowym Roku to miałam na mysli, że wrócę w 2012, a kiedy to nawet nie liczyłam jeszcze;-) Ale na pewno się nie będę spieszyła:))
U nas też było 10 dni + 2 weekendy - ale teraz to się zmieniło i chyba nawet nikt o tym nie wie - dlatego ja sobie tym nawet głowy nie zaprzątałam, bo też mi było szkoda tylu dni, ale te 5 poświęcę, a potem to nawet zwolnieniem dociągnę jak nie będę jeszcze chciała wracać;))
 
Dziewczyny coraz czesciej czuje maluszka! Jeee doczekalam sie.

Super - Gratuluje Big Child!:-)
Co do dolegliwosci, to cierpie od ponad 2 tygodni na suchosc nosa. Mam tak sucha sluzowke (niestety szczegolnie w nocy) ze potrafie sie z tego bolu obudzic :baffled: i dlugo nie moge zasnac. Ostatnio dzwonilam do ginia, ale ona na urlopie, wiec pigula poradzila mi tylko zebym sobie sol morska w sprayu lub masci kupila i jak nie przejdzie to do laryngologa trzeba bedzie :szok: Od dwoch dni spie dzieki tej masci ale dzisiaj znowu byla masakra. Dziwne bo teraz to nawet nie bol tylko takie mocne swedzenie ktore ciagnie sie daleko do zatok, tak jak sie ma gdy konczy sie katar. No i nie wiem co robic. Nie jestem ani przeziebiona ani nie mam kataru a mimo to strasznie mi to dokucza :baffled:
 
Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest teraz w Polsce. Jest faktycznie dlugi weekend do wtorku wlacznie czy jednak wiekszosc ludzi pracuje drugiego maja?
Milego dnia wszystkim brzuchatkom zycze :-)
Tak naprawde to chyba zalezy od pracodawcy czy da dzień wolny.Ale wiem że handel napewno pracuje bo sklepy normalnie otwarte maja być.To jest normalny dzień
 
Hej Dziewczynki,
U mnie też dziś od rana piekne słoneczko. Niestety na weekend zapowiadają pogorszenie pogody,szkoda bo tyle wolnych dni można by wykorzystac na spacery.
Mam pytanie do Was: Która z Was cwiczy? Chcialabym znow wrocic do cwiczen , ale nie bardzo wiem co mi wolno a czego nie. Moze mzecie polecic jakies plyty z cwiczeniami lub stronke www?
Bede wdzieczna.
Milego dnia KOBIETKI:)
 
hej.... prisha to test potrójny bada się czy dziecko nie ma zespołu dawna albo wad cewy nerwowej .... robi się je między 16 a 22 tygodniem

ja też mam problemy z percepcją.... nie raz brakuje mi słów, denerwuję się dużo szybciej i czuję się lekko przytępiona

mi też dziwnie twardnieje brzuch ale nie towarzyszy temu ból ani skurcze....

a ten test to z krwi?


ja już przyzwyczaiłam się do tego twardnienia..
co do długiego weekendu to mój m i tak jutro do pracy śmiga od14-22 także będe się sama nudzić.. ale mały kopie..nie denerwuje was to czasem?? jestem zajęta a on kopie że się skupić nie mogę..:)
 
reklama
ale mały kopie..nie denerwuje was to czasem?? jestem zajęta a on kopie że się skupić nie mogę..:)
Nie mnie narazie to nie przeszkadza bo wiem że wszystko jeszcze przede mna bo wiem co będzie pod koniec ciązy jak maleństwo bedzie sie wpychać między moje zebra albo dawac kopniaki w pecherz czy inne miejsca ;-)
 
Do góry