reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Z okazji Wielkiej Nocy
jajek w bród i czekoladowego zająca
uścisków tysiąca
wśród chleba i soli
niech biały baranek stoi
Zyczy Motylla z rodziną.:-)


Odezwę się po świętach.:tak:
 
reklama
wesolych swiat kochane brzuchatki !!!
wielkanoc.gif
 
Widze dziewczyny , że i Wy nic nie czułyście , ale juz powoli sie to zmienia... u mnie nadal nic i zaczynam byc już powoli zestresowana tym faktem. 30 kwietnia idę na wizytę do gina i mam nadzieje, że sie uspokoję, bo póki co zaczynam powoli panikowac... Czy jest tu jeszcze jakaś mama, która nie czuła do tej pory ruchów fasolki? Czy tylko ja się ostałam?

Przy okazji Przyszłe Mamusie - życzę Wam Spokojnych, Radosnych Świąt Wielkanocnych i samych pyszności na stole - byle z umiarem :-)

Ja tez nic nie czuję :(
3 dni temu poczułam takie małe przepłynięcie ale od tego czasu nic i zaczynam się martwić a wizytę mam dopiero 18 maja ...
 
Dziewczyny - przecież w pierwszej ciąży ruchy czuje się przewaznie od połowy. Nawet lekarz mi powiedział - niech Pani zanotuje ten dzień - to będzie równo połowa ciąży. Czasazmi zdarza sie wczesniej - ale przeważnie tak jak pisałam. Więc głowy do górey i cierpliwości :)
Jak mijają Świeta? Bo ja do pracy własnie się szykuje - ale na 2 godzinki tylko...
 
Witajcie!!

Zdrowych, wesołych, pogodnych i rodzinnych świąt przyszłam Wam życzyć!! :-)

Dziewczyny, ruchami, w zasadzie ich brakiem nie ma co się przejmować!! Z Adasiem pierwsze ruchy poczułam w 20 tygodniu!! Moje koleżanki dwie w 22!! A jak już poczułam, takie wyraźniejsze, to wiedziałam, że wcześniej to też były ruchy :-)
Dziecko musi być odpowiednio duże i mieć wagę, żebyśmy były w stanie to poczuć!! :-)
Tak jak Ewelinka pisze!! Głowy w górę i cierpliwości!!

Nanusia nie przejmuj się!! Lekarza, jeśli wysypka nie zejdzie odwiedź!!
Ja też mam co chwila jakąś wysypkę, uczulenie, to to, to tamto...
Nawet teraz mam plamy jakieś czerwone na nogach ;-)
Ciąża bardzo wiele zmienia, masz organizm jest 'wywrócony do góry nogami' :-) hormony robią swoje...
Główka do góry, będzie dobrze!!

Adaś zaczyna się kręcić, więc zaraz pewnie wstanie :-)
Mąż do pracy wyprawiony... Bardzo mi przykro dzis było jak szedł, aż sobie popłakałam :-)
No trudno :-)
Jutro będzie z nami i spędzimy miły, rodzinny dzień :-)

Miłego dnia Wam życzę... :-)
 
Hej
Dla mnie świeta wielkanocne to jak dłuższy weekend gdzie spędzamy go całą rodzinką
Co do ruchów to dziewczyny mądrze piszą.Ja mimo że to moja trzecia ciąża to ruchy czuje ale tylko kilka razy w ciągu dnia i to takie pojedyńczeze.A pierworódki czują je tak po 20 tygodnniu.Dzidziuś jest jeszcze na tyle mały i ma duuzo miejsca i dlatego te ruchy nie sa tak odczuwalne przez pierworódki
Naprawde nie macie się co martwić.
 
Hej dziewczynki:-) Wesołego jakja i dużo uśmiechu w ten pochmurny i deszczowy( u mnie) dzień

Ja swoje maleństwo czuje już od ok. 17tyg, najpierw były to pojedyńcze ruchy, teraz już się wierci na całego:-) Ale strasznie się zdziwiłam, że tak wcześnie, bo z Majką po raz pierwszy poczułam ruchy po 20tyg, także dziewczyny nie martwcie się
 
WESOŁYCH ŚWIĄT MAMUSIE:)u mnie niestety pogoda paskudna, pada od rana i nawet na spacerek nie majak sie wybrać, wróciliśmy od rodzinki i leżakuję

Dziewczyny, a co do ruchów to ja juz czuję od 2 tygodni, ale ostatnio w ciągu dnia prawie wcale dopiero coś mocniej Dzidzia wieczorem kopie, wydaje mi się że na początku to raczej normalne, cos czytałam że od 29 tygodnia ruchy powinno się odczuwać regularnie
 
reklama
Do góry