reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Ellancz u mnie się tak objawiają zaparcia, też mnie tak ściska. Nie wiem jak to u Ciebie jest ale jeśli trwa i nie przechodzi to może faktycznie zadzwoń do gina.
 
reklama
Ellancz mam dokładnie to samo, tylko raz z lewej, a raz z prawej strony. W ciąży z Olisiem i z Jessicą też tak miałam. Może u nas tak się objawiają rozciągające się więzadła :confused: Tak bynajmniej stwierdził gin jak w ciąży z Olisiem byłam. W ciąży z Dziunią tylko raz gina uświadczyłam i to tylko i wyłącznie dlatego, że już gdzieś od 30 tygodnia skurcze miałam i chcieli sprawdzić czy nie robi się rozwarcie (a właściwie to ja wymusiłam badanie :-p).
Kostuska lekarzem nie jestem, ale tak się objawia angina. Miałam anginę na początku tej ciąży i bez penicyliny się nie obyło. Próbowałam na początku leczyć się domowymi sposobami i doprowadziłam do tego, że w końcu nie mogłam jeść, ani pić.
 
Ja też nic nie czuję jeszcze i też troszkę się martwię :( Ale z tego co piszecie , każda przyszła mama odczuwa ruchy malucha w różnym czasie - może moja fasolka jest bardzo spokojnmym dzieckiem?? Już sama nie wiem? Muszę zapytać o to na następnej wizycie , którą mam 30 kwietnia.
Co do klubu lodożerców - przez ostatnie dwa tygodnie , zjadłam chyba z pięć lodów - więc można rzec, że sezon wiosenno-letni rozpoczęty :)
Czy któraś z Was wybiera się w maju na wesele? Wczoraj byłam poszukać sukienki i powiem Wam , że ogólnie tragedia :( W większości sklepów zero ciekawych propozycji , a jak już coś upatrzyłam ,to wyglądałam , jak worek ziemniaków :( A w sumie taka duża jeszcze nie jestem :( Może macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe , bądź tradycyjne - oprócz H&M , Zary - te są mi znane.
Dzięki za każdą pomoc.

Pozdrawiam słonecznie:)
 
Witam się rankiem.
Pięknie słoneczko za oknem świeci, ja już mam posprzątane, obiadek przygotowany więc tylko czekam na Mi wybywamy bo szkoda siedzieć w domciu na taką pogodę:tak:

Lody z MC z polewą czekoladową - uwielbiam mniam mniam:-D

karola84 może przejrzyj poprostu sukienki9 ciążowe na allegro. Może tam znajdziesz coś ciekawego:sorry2:

Miłej soboty:-)
 
karola jest taka firma produkująca ubrania ciążowe bardzo ładne... nazywa się Branco, niestety nie mają sprzedaży internetowej wiec musiałabyś znaleźć sklep z ciążówkami, w którym mają asortyment branco...
W Krakowie na pewno sporo takich sklepików:)
 
Cześć dziewczyny,
pomyłam okna z nudów :-D. Ja dziś sama z małą od rana, bo mój S pojechał do Olsztyna oglądać samochód do ewentualnego kupna. Z jednej strony dobrze, bo trochę może ochłoniemy po tym wczorajszym beznadziejnym wieczorze. Planowaliśmy dziś podjechać do ikei pooglądać jakieś pierdołki, może wpadnie mi coś w oko, no ale zobaczymy o której mój S wróci. Mam nadzieję, że kupi ten samochód, przynajmniej jeden problem będzie z głowy ;-).

Ellancz u mnie się tak objawiają zaparcia, też mnie tak ściska. Nie wiem jak to u Ciebie jest ale jeśli trwa i nie przechodzi to może faktycznie zadzwoń do gina.
Ellancz mam dokładnie to samo, tylko raz z lewej, a raz z prawej strony. W ciąży z Olisiem i z Jessicą też tak miałam. Może u nas tak się objawiają rozciągające się więzadła :confused: Tak bynajmniej stwierdził gin jak w ciąży z Olisiem byłam.
Nalka, ja z zaparciami nie mam problemu, więc to odpada ;-)
Kacha, ja właśnie nie pamiętam, czy w poprzedniej ciaży miałam takie bóle. Nie przypominam sobie, dlatego trochę mnie to niepokoi. Poczekam do poniedziałku i jak bóle będą nadal to zadzwonię do położnej. Dziś jakby mniej boli, zobaczymy :tak:
 
Witam sobotnie i uciekam jak mała sie wyspi padamy do znajomych na grilia bo szkoda siedziec w domu normalnie lato maymy
I musze Wam powiedziec najlepszy numer.Dzwoni tesciowa do M møwi mu ze buty dla Veroniki kupiła i jakies sukienki i bluzeczki:szok: ,ja w szoku bo nie dzwoniła sie pytac ani o rozmiar butø ani o rozmiar cichøw:dry: wiec chyba na oko to kupiła:-D.Ciuchy jeszcze rozumiem ale buty bez mierzenia to dle mnie nowosc:-).W zeszłym roku zrobiła podobnie ,efekt był taki ze mam nowe butki dla około rocznego dziecka i pare spiochøw ktore corka szybko znienawidziła.Niektørzy nigdy sie nie naucza.
Buziole i miłej soboty.
 
My idziemy na wesele koncem maja wlasnie, z tym ze ja mam sukienke, z kwietnia mi zostala i licze ze w nia wejda. Pozyjemy zobaczymy.
A jakie dzis mialam straszne sny to masakra, obudzilam sie cala zaplakana i nie umialam sie pozbierac. Wiecie takie straszne o dziecku. Istny koszmar, ale juz jest dobrze. Pogoda piekna!
 
Ja też nic nie czuję jeszcze i też troszkę się martwię :( Ale z tego co piszecie , każda przyszła mama odczuwa ruchy malucha w różnym czasie - może moja fasolka jest bardzo spokojnmym dzieckiem?? Już sama nie wiem? Muszę zapytać o to na następnej wizycie , którą mam 30 kwietnia.
Co do klubu lodożerców - przez ostatnie dwa tygodnie , zjadłam chyba z pięć lodów - więc można rzec, że sezon wiosenno-letni rozpoczęty :)
Czy któraś z Was wybiera się w maju na wesele? Wczoraj byłam poszukać sukienki i powiem Wam , że ogólnie tragedia :( W większości sklepów zero ciekawych propozycji , a jak już coś upatrzyłam ,to wyglądałam , jak worek ziemniaków :( A w sumie taka duża jeszcze nie jestem :( Może macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe , bądź tradycyjne - oprócz H&M , Zary - te są mi znane.
Dzięki za każdą pomoc.

Pozdrawiam słonecznie:)

ja mam wesele 11 czerwca i w ogóle sobie tego nie wyobrażam nie dość ze na drugim końcu polski to ja jeszcze taki brzuchol.. sama nie wiem to kupić podobają mi się sukienki de facto ale nie wiem czy w jakąś wejdę...:(

Witam się rankiem.
Pięknie słoneczko za oknem świeci, ja już mam posprzątane, obiadek przygotowany więc tylko czekam na Mi wybywamy bo szkoda siedzieć w domciu na taką pogodę:tak:

Lody z MC z polewą czekoladową - uwielbiam mniam mniam:-D

karola84 może przejrzyj poprostu sukienki9 ciążowe na allegro. Może tam znajdziesz coś ciekawego:sorry2:

Miłej soboty:-)


ja z MC uwielbiam mcflury ostatnio mąż pojechał kupił jakiś zestaw a lodów nie to myślałam ze go odeśle.. ale ze była juz 23 to sobie darowałam choć serce bolała..


w mnie piękna pogoda rano byłam w szkole ale teraz planuje spacerek a potem w gości idziemy także dzień ciekawy:)
 
reklama
ja idę na wesele pod koniec sierpnia a teraz nie mamy jeszcze aż takich duzych brzuszków więc myślę że da się cos znaleźć. Nawet czasem zwykłe sukienki nie ciążowe nadające sie na wesele maja taki krój że spokojnie możemy jeszcze w nich chodzic :-) Myślę że na allegro da się coś wynaleźć :-)
 
Do góry