reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

reklama
hej;-) ja właśnie skończyłam wyrabiać ciasto na pączki:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
ale się narobiłam!!!! to zajęcie dla silnego faceta a nie ciężarnej kobiety;-);-);-)

ja też nie wiem jak wkleić suwaczek na forum!!!! więc fajnie było by jak by ktoś napisał!!!!!
 
Motyl 12 - dziękuję za informację. To trochę mi smutno z tego powodu, ale trudno - wybiorę się na usg prywatnie w 14 tygodniu - poszukam jakiś dobry gabinet - może wtedy mi już powiedzą. Jestem bardzo ciekawa - mam 3 chłopców...baaardzo chciałabym dziewczynkę, ale wiadomo jak będzie chłopiec - to też cudownie :):):)
Jednak pomimo wszystko ciekawość ogromna :)
Sińka - witaj :)
Mira1234 - super wieści :) A maluszek już całkiem, całkiem duży :)
 
JA WIEM ŻE MI JUŻ PISAŁYŚCIE.... ALE JA WIDZĘ U SIEBIE NIE PANEL UŻYTKOWNIKA TYLKO PANEL KONTROLNY I NIE MAM DODAJ AWATARA TYLKO EDYTUJ AWATARA I ZA CHINY LUDOWE NIE MOGĘ ZNALEŹĆ PODPISU!!!!

może jestem za tępa!!!!! sory ale jak widać nie radzę sobie z tym!!!!!
 
na górze USTAWIENIA a potem z lewej edytuj sygnaturę lub avatar :) i tam wklejasz kod który Ci się pokaże tam gdzie tworzyłas suwaczek.. tylko chyba nie może być html tylko ten drugi bo masz kilka do wyboru chyba..
 
Dziewczyny dziękuje za miłe przyjęcie i podpowiedz co do suwaczka:-) zaraz spróbuje wkleić;-)
miniaaa nie martw się ja też tempa jestem w tych sprawach więc nie jesteś sama hihi:-D
karola84 dołączam do męczennic z bólem głowy, ogólnie cierpie na migreny więc co jakiś czas muszę się paracetamolem ratować oczywiście za pozwoleniem mojej pani gin. Czasem pomaga słaba sypana kawusia.
Któraś z koleżanek piecze pączusie? Przepraszam ale minie troszkę czasu zanim zapamiętam wszystkie nicki:zawstydzona/y:
To może podeślesz mi tak ze 2???? wszamała bym na raz;-)
Dobra idę walczyć z suwaczkiem.
 
reklama
Do góry