reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

reklama
Bafinka,
to mnie pocieszyłaś- może to głupio zabrzmi, ale tak jest. Mi też przeszły wszystkie objawy :( Więc jutro szukam gdzieś USG- jak znajde i się dowiem czy wszystko ok, na pewno dam znać.... :-(
 
hej dziewczyny:) dzisiaj odebrałam badania i wszystko w normie:) poczułam ulgę:):) a tak to zaraz jede z moim m na zakupy do duzego tesco:) oczywiscie pojde zobaczyc na ubranka dla maluszkow:) pewni nic nie kupie ale juz mi sie chce oglądac i wogole...:):):):) ja dopiero ide do lekarza 16.02 wiec troche musze poczekac...mam nadzieje ze wszystko sie dobrze rozwija:):):)

wogole to mam ochote coraz bardziej na ostre jedzonko i kwasne:):) choc czasem i na cos slodkiego mnie złapie:):):)wogole to mam calkiem inne smaki...nie czuje smaku jak wczesniej...to co kiedys wydawało mi sie pyszne teraz bez smaku i odwrotnie:):):) mdłości przeszly troche:):)

Milego dnia:*:*:*
 
Hej Dziewczyny!!
Dziś jestem spokojniejsza po ostatnich przeżyciach. Portal wysłał mi dokument do wysłania , w celu usunięcia zdjęcia. Mam nadzieję, że to poskutkuje. Dziękuję Wam za poradę. Co do tego, czy pójdę z tym na policję czy nie , muszę zasięgnąć opinii znajomego prawnika. Mężowi też powiem . Jeszcze raz dziękuję za wsparcie :tak:
Co do samopoczucia - u mnie ostatnio bez rewolucji... wiem napewno , że nie mogę jeść kapusty, sałaty w każdej postaci - bo zaraz mam wzdęcia :shocked2: Poza tym przepiła mi się herbata, zakupiłam więc sok mailnowo- żurawinowy , ale i ona jakos mi nie smakuje. A cały dzień o zwykłej wodzie mineralnej, jakoś do mnie nie przemawia. Może macie jakieś sprawdzone napoje , które warto pić i się nie nudzą??
Oprócz tego zauważyłam , że prawie nie jadam mięsa - to chyba znak? że będzie dziewczynka?? - gdzieś tak wyczytałam...

Co do ubranek - moja mama też jest zwolenniczką nie zapeszania i nie kupowania ubranek przed porodem... ale przecież na ostatnią chwilę tego robić nie będę. Rozglądam się powoli za ubrankami - ostatnio zakupiłam cudowne trampeczki (mogą być i dla dziewynki i dla chłopczyka - i wiadomo, że dopiero jak dzidzi urośnie). Nie mniej jednak wielka radość z zakupu.

W sobotę idę do gina - mam nadzieję, że wszystko jest ok. Waga może wzrosła o 0,50 kg , brzuszek może minimalnie większy.

Czy Wam się też tak dłużą te tygodnie??

Pozdrawiam Waszystkie Mamy.
 
Karola mi sie dluza te tygodnie nie ukrywam. Mysle ze bede spokojna jak jutro ujrze na usg moja fasolke i uslysze ze jest dobrze.
Moje objawy chwilowo ustapily, zjadlam pyszny obiadek i odpoczywam. Nie wiem czy mi ktoras uwierzy, ale mi brzuch urósl...
 
dziewczyny, przestańcie!! ile razy Wam mówi się że to że nie macie objawów ciąży albo nagle sie one skończyły nie oznacza TOTALNIE NIC poza tym, że się lepiej czujecie!!

karola - to normalne, każda ciąża leci baaaardzo szybko, tylko nie swoja...
 
Karola mi sie dluza te tygodnie nie ukrywam. Mysle ze bede spokojna jak jutro ujrze na usg moja fasolke i uslysze ze jest dobrze.
Moje objawy chwilowo ustapily, zjadlam pyszny obiadek i odpoczywam. Nie wiem czy mi ktoras uwierzy, ale mi brzuch urósl...

Ja ci wierzę, mi też urósł. Zastanawiam się czy bliźniaków przypadkiem tam nie ma :) I dziś już mnie nie mdli, a ostatnie dni to masakra i trochę się martwię a do lekarza dopiero 11 lutego. Masakra!!!
 
Witam,

Tydzień temu w sobotę test wykazał II krechy. Badanie krwi potwierdziło ciążę. Ciąża ta jest dla nas wielkim cudem bo jest wynikiem inseminacji. Wszytsko wskazuje,ze termin porodu będę miała na 30.09.2011 ub 01.10.2011, ale zobaczymy co gin powie w sobote.
Przyjmiec mnie do Waszego grona?:)
 
Witam po długiej nieobecnosci! Strasznie mam dużo zajęć ostatnio i jak wracam do domu to jest późno i padam na twarz :blink: Wszystko jest mam nadzieję w porządku. Nudności zamieniły mi się w puste wymioty, piersi bolą tak że jak zdejmuje stanik wieczorem, to mam wrażenie, że zdzieram sobie skórę z nich, brrr :eek: Już w dżinsach nie chodzę... Ostatni guzik odpięty...;-) No i apetyt mam coraz większy ...:sorry: Co w moim przypadku nie wróży dobrze, bo i tak mam nadwagę. Staram się jeść rozsądnie, ale jak mnie napadnie głód, to gotowa jestem zabić, żeby zjeść coś już, natychmiast :wściekła/y: Zawsze mam przy sobie jabłko albo inny owoc i wodę, ale nie na wiele się to zdaje...:szok: Tylko na mięso czerwone nie mam ochoty, za to makaroniki itp wchodzą jak po maśle :zawstydzona/y: I jest mi ciągle zimno?! Ale widzę, ze nie tylko ja mam z tym problem... Jutro mam badania krwi i moczu oraz zakaźne, zatem zobaczymy, czy mi żelaza nie brak. Boje się tylko strasznie, jak ja dojadę do laboratorium NA CZCZO!!!!???:confused: podejrzewam, że nie wyrobię na zakrętach do toalety :szok:. No ale trzeba być twardym, a nie miętkim :-p. Ale się rozpisałam... Mam nadzieję, ze nikogo nie przynudziłam ;-)

Nanusia82, witaj! Gratulacje!!!!:-D Widzę, że jesteśmy z tego samego rocznika. Zdrowej i spokojnej ciąży życzę! Będzie dobrze! Trzymam kciuki, tym bardziej, że my też mieliśmy IUI:tak:


Próbowałam nadrobić moja nieobecność na forum, ale to jest mało możliwe, bo już tyle naskrobałyście. Zatem przywitam tylko nowe wrześniówki serdelecznie! Gratulacje! I postaram sie w miarę systematycznie tu zaglądać :cool:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Halo:)
MI też raczej gorąco, w szczególności nad ranem przebudzam się jakaś przyduszona, bo nawet nie spocona tylko jakoś duszno tak:szok:

Co do objawów to senność w ciągu dnia trochę mniej mi dokucza, za to dzisiaj mdliło mnie pół dnia.
Na całe szczęście mam jutro wolne to może trochę dojdę do siebie i odpocznę nieco.

:-p
 
Do góry