reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Hej dziewczynki, Kami u mnie tez poki co slabe objawy, (.)(.) sie powiekszyly i bola, brzuch wydety, nerwowosc, objawow zoladkowych zadnych. Tez sie martwie tym bardziej ze jeszcze mojego groszka nie widzialam na usg, dopiero w srode. Ale 2 dni zleca szybciutko, oby bylo dobrze wszystko!
Jeszcze mnie czeka przeprowadzka, wiec chyba wezme sobie wolne zeby wszystko na spokojnie, bez nerwow, bez zmeczenia..
Poki co pracuje, przeprowadzka gdzies za 2 tygodni moze wczesniej.
 
reklama
No ja widziałam na USG,ale stres i tak jest-chyba bardziej z innych powodów- po prostu za dużo sie dzieje.
A powiedzcie mi- szczególnie te, które już mają dzieci- śmigałyście może przez ciążę na basen-rekreacyjnie-nie wyczynowo? Bo ja mam zamiar i chyba nie ma przeciwskazań?
 
Ostatnia edycja:
Cześć z rana i z pracy..
u nas nocka fatalna, mała miała temp i mega kaszel..nawet zapomniałam przy tym o swoich muleniach..rano o 9 do lekarza i niestety ostre zapalenie oskrzeli:-( antybiotyk, wykrztuśny syrop i tydzień w domu. Od jutra idę na zwolnienie.
Jakoś nic mi sie nie chce pisać..do później..
 
Hej Dziewczyny!!!
A ja mam dzisiaj doła, bo przytrafiła mi się taka przykra sytuacja i najgorsze jest to , że nie wiem , jak to rozwiązać :baffled: Otóż wyobraźcie sobie , że jakaś baba lub facet , skradł mi mój wizerunek (fotografię) i używa jej na jednym z większych portali w celu zawierania znajomości :szok: Co najgorsze , w piątek na głównej stronie pojawiło się moje foto (powiadomili mnie o tym znajomi, którzy przypadkiem to zauważyli - gdyby nie oni pewnie nie wiedziałabym o tym). Najgorsze w tym wszystkim jest to, że przy zdjęciu ta osoba wypisuje głupoty, które mogą bardzo negatywnie wpłynąć na mój wizerunek:no: Napisałam już do operatora portalu i czekam na odzew... Kurde dziewczyny nie wiem , co mam dalej z tym fantem zrobić ?? Mężowi na razie się nie przyznałam, bo aż mi wstyd, że tak naiwnie ktoś potrafił wykorzystać moje zdjęcie. Mówię Wam jestem bardzo przez to zdenerwowana i od rana o niczym innym nie myślę... Czy któraś z Was miała podobny problem i wie jak się z nim uporać?? Pomożcie...
 
Znam kolezanke ktorej dokladnie tak samo zrobiono, poszla na policje, serwis usunal jej zdjecie, sprawa w toku. Musisz zadziałac ! Nie mozna pobłazać takim sprawom.
 
Karola84 ja poszłabym z tym na policje. Nie można takim ludziom pobłażać:wściekła/y::no:

aniawos zdrówka dla malutkiej Nasza też na antybiotyku, jeszcze do oskrzeli nie zeszło, ale u mojej mamy panuje epidemia zapaleń oskrzeli, więc lekarz wolał dać już teraz antybiotyk bo mała bardzo nie ładnie kasłała Pierwszy raz podajemy to paskudztwo

BigChild ja też jeszcze nie widziałam i już sobie różne scenariusze wkręcam....
 
karola84 nie martw się administrator napewno usunie zdjęcie... wydaje mi się ze zrobił o ktoś kto cie zna i być moze chciał ci na złośc zrobic czy cos w tym stylu!!! świńskie zachowanie... mozesz pod zdjęciem napisać ze zdjęcie nie zostało udostepnione tej osobie co g wkleiła i ze nie zgadzasz sie z tym i wpisać paragraf taki ze kopiowanie zdjęc bez twojej zgody jest karalne trzeba to znaleźc na necie jak to brzmi.... moze sie przestraszy:) zycze powodzenia i nie przejmuj sie jakąś bezmyślną świnią!!!!!!!!!!


ja dzis czuje sie nawet dobrze:) wczoraj całą niedziele prawie przeleżalam, z przerwą na spacer po obiedzie z małą:) a dziś jak sie obudziłam to wsunełam 4 ogórki kiszone...taką miałam ochotę że szok:):):):)

kami na basen można chodzić normalnie:) oczywiście chyba ze jest ciąża zagrożona i lekarz zabroni wogóle się ruszać:) u nas w mieście są nawet zajęcia dla kobiet w ciąży na basenie i tez sie zastanawiam czy sie nie zapisac:):):) oczywiscie jak juz troche mi sie samopoczucie ureguluje:):):)

dziuba jeżeli czujesz ze ta praca jest dla ciebie odpowiednia to wydaje mi sie ze powinnaś sprobowac nawet bedąc w ciązy:) tez zawsze chciałam iść na pedagogikę i resocjalizację ale potem plany sie pozmieniały i poszłam w innym kierunku a teraz żałuje....praca z dzieciakami, zwłaszcza takimi którym mozna w jakis sposób pomagać jest świetna:):):):)

pozdrawiam wszystkie mamusie:*:*:*
 
karola
przykra spawa, jak portal nie zareaguje to zostaje policja, nie ma co odpuszczać.
A mężowi może lepiej powiedz, lepiej niech od ciebie się dowie niż od kogoś zyczliwego.
Nic złego przecież nie zrobiłać, to nie masz się czego wstydzić.
Trzymaj się i nie denerwuj.

Dziuba
ja mam podobne ciekawe zajęcia na podyplomówce, ostatnio robiliśmy restauracje w stylu hawajskim :( no koszmar po prostu. Czasami aż mam ochote wstać i powiedzieć że zatakie łupoty to ja nie płace i niech coś sensownego robią na zajęciach.


Ja prawie cały weekend poza domem bo mój chory bardzi i niebezpieczny dla mnie i dziecka, wiec musiałam wybyć.

Mi plamienia przeszły, jeszcze w sobote po długim chodzeniu po sklepach troszke było, ale takie mini mini a teraz już nic na całe szczęście.

Ja mam ciągłą chcice na pomidorówke z makaronem, mnmogłabym jeść i jeść i jeść.
 
reklama
Do góry