reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Witam serdecznie :)
Kilka dni temu zobaczyłam dwie kreseczki na teście także dołączam do wrześniowych mam, choć powiem szczerze, że boję się uwierzyć zanim nie dostanę potwierdzenia od lekarza :p Idę jutro choć nie wiem czy nie za wcześnie może? W którym tygodniu powinno się iść na pierwszą wizytę? Pozdrawiam
 
reklama
dzoana 82 od 6 tyg widac serducho, więc chyba najlepiej właśnie wtedy. Wcześniej może być nic nie widać.
mononoke czemu robisz tyle azy bete??
z tym spaniem w nocy to moze objaw;-)bo ja od 19 spię jak zabita, a w nocy budze się po kilka razy, kręcę nie mogę zasnąć..wkurzające..

Mój mężuś też mówi, ze ciągle śpie..ale nauczony, bo przy Idze też na początku ciągle spałam.
Dzisiaj znowu wyskoczylo mi "zimno" na ustach brrr...nakleiłam plasterek, bo jeszcze jeden miałam.
ania82 z tym kwasem spokojnie..ja też brałam dopiero jak zobaczylam dwie krechy, i przy pierwszej i przy tej ciąży..

Jak się cieszę, ze dzisiaj piątek:-)

A mój mężulek posprzątał wczoraj całą chałupkę:-)kochany..
 
Witam, chciałabym do Was dziewczyny dołączyć jako, że wczoraj zobaczyłam na teście II kreseczki a na becie wynik 123.
To dopiero początek, wiem. Mam mase pytan, mase watpliwosci i obaw. Ale ogromnie sie ciesze.
Termin wypada mi co prawda na 30 wrzesien / 1 pazdziernik, ale dołączam się do Was wrześnióweczki.
Gratuluje tu każdej po kolei!
 
Hej Dziewczynki, witam piątkowo!!

Widzę , że grono wrześnióweczek dalej się poszerza - witajcie wszystkie nowe Mamy :-)

Monooke - u mnie podobnie jak u Ciebie z tymi dolegliwościami - cyce trochę bolą, mdłości poranne mam od środy (ale jeszcze do zniesienia) i co się okazuje codziennie rano witam się z panem kibelkiem (opróżniam żołądek) - nie wiem , czy mam jakiś ucisk na jelita , czy o co kaman?? Czy któraś z Was też tak ma??

Dziś pracuję z domu, a potem jedziemy z moim A. do rodziców i babci :-D
Miłego dzionka.
 
Karola to widze ze juz 6 tydz to mdlosci, ciekawe kiedy mnie dopadna. Ja juz czuje sie jakbym sie zatrula, nie mam na nic apetytu i mam dziwne uczucie w brzuchu. Ale to mnie cieszy akurat bo na nadmierne pozeranie bede miala jeszcze czas :)
 
Witam wszystkie mamusie:) dziś już piątek a ja niemogę doczekać sie już poniedziałku wieczorem:) już bym chciała być po wizycie:) co do kwasu foliowego to też zaczełam zażywać dopiero jak zobaczyłam kreseczki na teście:) coraz więcej śpie:) jak zawsze byłam rannym ptaszkiem tak teraz mogłabym spać i spać...

moje samopoczucie ciągle bez zmian...mdłości wydłużają się do coraz poźniejszych godzin dotego choć mam dobry humor to ciągle chce mi się płakać i dołki łapie... może na to mają wpływ hormony+moje zmartwienia...ale i tak już z tym jest troszkę lepiej...

Miłego dnia kobietki:*:*:*
 
reklama
BigChild no to jest takie uczucie jakbyś się zatruła..mi też ciągle coś siedzi na żołądku, tylko ja wiecznie coś podjadam, bo wydaje się że bedzie lepiej..a nie jest oczywiscie..
karola84 ja z kiblekiem się nie witam..w ciązy wręcz rzadziej niż normalnie:eek:
 
Do góry