reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Dziuba mnie też niestety problem wypadającyhc włosów dopadł... apropos , a czy można farbować włosy? czy lepiej sobie odpuśić , bo wiem , że to jednak jest szkodliwe dla malucha.
Dziuba Twój serek pleśniowy przy moich wczorajszych frytkachi lodzie z Maca około 20 to pikus:-(Wciąż mam ciągątki na słodycze, chociaż staram się bardzo aby jeść ich mniej- praktycznie codziennie jakiś słodycz.

Mamo Boo ślicznego masz synka , nie mogę napatrzeć się na fotografię :-) i oczywiście dzielę się z Tobą w bólu jeśli chodzi o wylegiwanie się w wannie.

Dziewczyny , jak myslicie czy jak bedę już w 10 tyg. powiedzieć w pracy o ciąży - tyle się mówi , że do 10 tyg. nie powinno się zapeszać - nie wiem ile jest w tym prawdy? Ale wolę dmuchać na zimne...
 
reklama
Anetko - dziś nie jadłam, ale ogólnie uwieeeelbiaam kanapki z serem pleśniowym i dżemem truskawkowym z chlebem razowym ze słonecznikiem :-D i to nie tylko w ciąży tylko od wielu lat tak jem, mniaaaaam! tak samo jak kanapki ze świeżymi pieczarkami... jadłam ciasto pleśniaka, mama robiła na urodziny małej
 
karola84 miałam ten sam problem. Spróbuj tego znalazłam na BB i mnie się udało:
1. Wejść w USTAWIENIA i z lewej strony ekranu w tabelce w dziale trzecim "Moje ustawienia " na 4 pozycji wejdź e "edytuj sygnaturę"
2. i tam wkleić adres suwaczka w okienko wyglądające jak okienko do napisania postu
3. następnie kliknij "zapisz sygnaturę"
Mam nadzieje że Ci się uda :-)

BachSy - Dziękuję za dobre wskazówki - teraz suwaczek już widać :-)
 
ja z Martyn a w ciąży farboiwałam normalnie co 2mies., jeszcze parę dni przed porodem se zrobiłam żeby w szpitalu pięknie wyglądać... ehh, chyba Wam wkleję dla śmiechu jak faktycznie wyglądałam!
 
Karola ja też farbowałam i nic się nie stało. Teraz chyba są bezpieczniejsze te farby niż kiedyś. A ja już wszystkim powiedziałam, reszta dowiedziała się drogą pantoflową. co ma być to będzie i to czy powiem czyni raczej na to nie wpłynie. W pierwszej ciąży też od razu mówiliśmy :)
 
JA z Majka w ciazy robilam pasemka, farbowalam i co tylko, teraz bede robic pasemka. Kiedys farby byly inne, na amoniaku, teraz sa bardziej przyjazne

Dziuba na pewno nie wygladalas gorzej ode mnie:-D
 
hmm, chciałam już wkleić Wam zdjęcie, ale normalnie się wgrywa, a potem obok zdjęcia pojawia się wykrzyknik w czerwonym kółeczku... nie wiem o co kaman, a na zamkniętym to już w ogóle napisane "podaj URL obrazka" :nerd: ehh, w takich momentach sobie przypominam, dlaczego Politechnika mnie nie chciała u siebie :szok:
 
hmm, chciałam już wkleić Wam zdjęcie, ale normalnie się wgrywa, a potem obok zdjęcia pojawia się wykrzyknik w czerwonym kółeczku... nie wiem o co kaman, a na zamkniętym to już w ogóle napisane "podaj URL obrazka" :nerd: ehh, w takich momentach sobie przypominam, dlaczego Politechnika mnie nie chciała u siebie :szok:

Dziuba, a może za duży format zdjęcia i dlatego nie chcę się wgrać??
 
reklama
przyszłam tylko powiedziec że byłam na usg i się okazało że ciąża bliźniacza!
jeden zarodek jest bardzo malutki wiec jest prawdopodobne wchłoniecie,za tydzień mam powtórzyć usg
jestem w szoku!
 
Do góry