reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

sylwiczka cieszę się,że nie masz przez pas żadnych dolegliwości ;-) ja jednak wolałam poczekać...

magda chyba mnie z którąś mamusią pomyliłaś, może myślałaś o Tofilesi? :-) poza tym zazdroszczę, że Twój Szkrab taki grzeczniutki...

miki u mnie z brzuchem to było tak, że stwierdziłam iż zrobię sobie w końcu jakąś konkretną fotkę brzucha i wrzucę na odpowiedni wątek. Dopiero na zdjęciach zauważyłam jak mocno mi opadł i byłam w szoku :szok: no ale zamiast dodać zdjęcia brzucha wrzucałam fotki mojego Wojtusia :-D tak szybko poszło.
 
reklama
Miki mamy między sobą dzień różnicy w terminach, ciekawe która będzie pierwsza:-)
Ola dobrze że Cię wypuścili, zawsze w domku najlepiej

Kurcze, ciekawe co u Eweliny....pewnie już tuli Zosieńkę
 
Ola fajnie ze jestes juz w domu, sama wiem jak dziala na psyche pobyt w szpitalu, spedzilam 5 dni i sa dobre strony pobytu ale jednak co w domu to w domu!

Misiako -fajnie ze wizyta udana i ze CC juz tuz tuz, bedziesz niebawem tulic Malca!!!

Bigchild Moze faktycznie jak radzi Teofilisia stabilizator by pomógl na te ręce.

Cisza u Blootooth - ciekawe co u niej? no i Ewelina tez dzis milczy, moze kolejne dzieciaczki sie rodza!:szok:

A ja po wizycie i usg - opis we wlasciwym watku, :) zapisuje sie do kolejki moze bede zaraz po tych którym juz cos sie dzieje! jakiegos zawrotu akcji nie ma ale moze przytulanie pomoze?!! czy komus pomoglo??:eek:

na domiar zlego jestem przeziebiona! katar wodnisty i ciut gardlo boli, co mozna wziąć z leków?? Apap biore, miod i cytryna, w nocy budze sie zlana potem! znacie sposób na katar??

wiec u mnie akcja pomagam przyspieszyc akcje jak nie da to nic do niedz w poniedz 8:00 oddzial i kropolówka! wrrr........ pomocy nie chce wywolywania, ale nie ma na co czekac!!! czas konczyc !

psycha mi siada z bezsilnosci a moja Mala uparta i na swiat sie sama nie pcha! :-(

łącze sie z Wami w niecierpliwości przedporodowej!;-)
 
Hejka Maleńkie ;-)
Ewelina nie urodziła :no: Info na wątku szpitalnym ;-)
Ja też nie urodziłam i po wizycie w szpitalu wiem, że na to się nie zanosi :sorry:
Napiszę więcej jak położę olbrzymów spać ;-)
 
Ola dobrze że już jesteś w domu, ale nie rozumiem dlaczego masz przyjechać ze skurczami skoro chciałaś cc??? Gdyby Ani sen też się spełnił to ja najpóźniej jutro powinnam rodzić :-D Tylko wolałabym Sn a nie cesarkę, ale Ania jak najbardziej może asystować :tak:
Wrześniowa mi lekarz mówił że jak brzuch się obniży to będzie lżej oddychać, na razie nie czuję ulgi… Ale z drugiej strony słyszałam że u pierworódek brzuch obniża się niekiedy dopiero w II fazie porodu.
Madzik obawiam się że Ty jako już doświadczona w rodzeniu możesz mnie wyprzedzić :-( A jak Ty się czujesz? Zapytam jak moja teściowa – bierze Cię już coś? Bo mnie tylko szlak bierze na te jej pytania…
Karo a na kiedy miałaś termin? Ciekawe skąd u mnie będą wiedzieć że łożysko się starzeje skoro już nie będę miała usg do końca???

Ja właśnie wróciłam z działki, poplewiłam sobie trochę w ogródku, pozamiatałam, podlałam kwiatki i plecy odmawiają mi posłuszeństwa, a kondycji zero!!!
 
Miki nie wiem, czy Cię wyprzedzę, bo moja ginka stwierdziła że ona nie widzi porodu przed terminem, raczej po...kazała mi się ze starym pokochać, bo szyjka we wtorek miała jeszcze 1,5cm, to ja jej na to że nie mam siły bo mnie wszystko boli:-D ale piję herbatkę z liści malin, może to coś da.... ogólnie kazała mi dużo chodzić i robić, więc dzis i wczoraj mieliśmy zbieranie ziemniaków, to się nie oszczędzałam, i chyba dziś odszedł mi czop...nie wiem, czy to to bo z Majką mi nie odszedł, a dziś 2 razy miałam ogromną ilość śluzu na papierze, nigdy czegos takiego nie miałam. Skurcze jak były wcześniej, tak teraz nic...nie wiem, może cisza przed burzą, jedynie to krocze boli, ale to już miałam wcześniej...
A Ciebie coś bierze???:-) kurde jak ja nie znoszę tego pytania:-D
Karo ja brałam rutinoscorbin, i leki homeopatyczne, Engystol i krople Euphorbium, a i jeszcze smarowałam się olejkiem pichtiowym na noc, i w miarę szybko mi przeszło
 
Karo zdrówka życzę :-)
Miki moja teściowa na szczęście się nie pyta czy cos się dzieje tylko co chwila pyta czemu jestem taka zmęczona :wściekła/y: 4 razy była w ciąży i nie rozumie że teraz moze byc mi ciężko biec za Krzysiem bądź coś ciężkiego podnieść :wściekła/y: nie wiem co gorsze... zainteresowanie denerwujące czy brak zrozumienia ....
Madzik ja też się nie oszczędzam, dziś bardzo dużo spacerowałam i troszkę sprzątałam na podwórku ale jak skurcze były tak zniknęły :-(
Kacha a ja już myślałam że urodziłaś :-) Z całego serca Ci tego życzę :-)
 
Madzik U mnie rychłego porodu też raczej nic nie zwiastuje, bo główka jeszcze wysoko, a szyjka miękka ale nie zgładzona - nie wiem dokładnie ile ma cm...
Ja też się staram już nie oszczędzać, jeszcze może z 2 dni wytrzymam i się za okna zabiorę :-D Ja chętnie bym spróbowała przyspieszyć poród seksem ale męża na razie nie ma :-( i nie wiem kiedy w ogóle go na przyjazd ustawić...:-( Stresująca się robi już ta sytuacja... Gdyby coś miało się po niedzieli dziać to mógłby już jutro wyjeżdżać, ale jak cały następny tydzień jeszcze w dwupaku się będziemy kulać to trochę za wcześniej na przyjazd... Mój gin powiedział że tydzień po terminie mogę chodzić, a na 42 tydzień to już do szpitala żeby być pod stałą obserwacją. Więc liczę że najpóźniej rozpakujemy się w przyszły poniedziałek, bo pewno w szpitalu na wejściu będzie próba oxy.
Póki co to też piję herbatę z liści malin, i chyba od dzisiaj zacznę jeszcze molestować sutki - może coś w końcu ruszy... Bardzo odpowiadałaby mi data porodu 20.09 - 3 rocznica ślubu :-) I mąż tak wstępnie z młodym się umówił, tylko zobaczymy na ile tatę posłucha ;-)
Sylwia ależ zabawna kobieta z tej Twojej teściowej :-D Nie dziwiłabym się gdyby facet takie pytania zadawał, ale kobieta i na dodatek matka 4 dzieci :szok: Moja jeszcze za każdym razem jak mnie widzi to pyta: "i jak, grubniesz co?" Mówię wam póki co staram się być miła, ale następnego razu już chyba nie wytrzymam...
 
Ostatnia edycja:
Ola super ze juz w domku:-) własnie tez jestem ciekawa czy zdecydowalas sie na cc czy sn?

Madzik usmialam sie z tego ze wykopki mniej męczące niż seks ze starym;-) ale jak ma pomoc to czemu nie. Ja mam straszna ochotę ale sie opedzam żeby juz żadnych przyspeiszen i infekcji sobie nie fundowac;-)

Karo ja tam nie wierze w żadne przyspieszacze:-p po dwóch ciężach jestem przekonana ze głowa muru nie przebijesz i dziecko czy tez natura sama zdecyduje kiedy nadejdzie odpowiedni moment. Widzisz u mnie było ryzyko przedwczesnego porodu, a jakoś specjalnie sie nie oszczedzalam a stresów mi nie brakowało. I teraz sobie mysle, ze gdyby ni ułożenie posladkowe to kulalabym sie i do połowy pazdziernika:laugh2:

Kacha a Ty ile sie jeszcze zamierzasz kulac... Wytrwala jestes a niby każdy kolejny poród jest szybciej. I jak tu wierzyć w statystyki:eek:

Miki trzymam kciuki żebyś za bardzo sie nie przeterminowala no i ambitna jestes z tymi pierogami. Mi by sie nie chciało ale takie ruskie domowe to bym sobie zjadla:-)

Ewelina, Bluetooth niech to juz bedzie w koncu Wasz wielki dzień i córeczki pojawia sie na świecie:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Co do obniżenia brzucha to mi się chyba lepiej oddycha, mam chyba niżej brzuch ale to może tylko moje takie wrażenie bo jakoś nikt inny tego nie widzi ;-) Na jutro mam termin a że tylko 5% kobiet podobno rodzi w terminie to nie liczę na to, że jutro się rozpakuje. No chyba, że moje maleństwo kochane takie zdyscyplinowane jest i czeka właśnie na ten dzień :-)

Bluetooth się nie odzywa, pewnie ma już swoją małą królewnę i zapomniała o całym świecie :-)

Miłego wieczoru :-)
 
Do góry