reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

uwielbiam kokos..mniam...

Jejku, ja już chce do domu, nie chce mi się siedzieć..niewygodnie mi. w sumie juz nic nie robię..nie wiem czy się nie zwolnię..i jeszcze moja mama ciągle mi marudzi, ze nie powinnam siedziec 8h przed kompem, bo w ciązy max 4...tylko, ze ja pracuję przy kompie, więc co mam go wyłączyć? ale pamietam, że w 1-szej ciązy też mi to mówiła..jak tak dalej bedzie mi niewygodnie..a bedzie pewnie co raz bardziej to ciekawe czy dotrwam do końca czerwca w pracy, tak jak planowałam??

Wyszło słonko, ładniej się zrobiło.
 
reklama
Aniawos - ja też chciałam być taka twarda, że dam radę, wczoraj mogłam oddać zwolnienie nie oddałam, a dzisiaj już tak sobie pomyśliwuję, że do połowy maja to nie wiem jak dam radę, też mi niewygodnie, brzuch mi "przeszkadza" więc będzie coraz ciekawiej im bliżej do zwolnienia ;)

Miłego weekendu Wam życzę!!
 
Witam Mamusie ;-)
Ja codziennie jem sorbety grycana lub jeżdżę do McDonalda i jem loda z polewa czekoladowa i karmelowa :-)
Wczoraj byłam u lekarza w dzidzia wszystko ok ;) wierci się strasznie,ale to dobrze bo przynajmniej dowiedziałam się że noszę pod serduszkiem malutkiego chłopczyka :-) czyli tak jak myślałam od początku ciąży... :-)
Dzisiaj mam dolinę :( w 3 miesiącu miałam na nogach rumień guzowaty bolesny i może wrócić mi to jeszcze oby nie:( a dziś coś mnie gardło bolało i patrze na nie a tu na migdałach ropa :(:(:( nie wiem czy są jakieś sposoby domowe? wiecie może? ja szałwią sobie płucze gardło,a byłam w dwóch aptekach i nic,powiedzieli mi że mam iść do lekarza,ale to pójdę dopiero w pon i już mam po lochach bo mój B powiedział że nie chce mnie widzieć jak jem lody :(
 
Witam wieczorową porą;)

Po pracy wzięłam się dostro za sprzątanie. Umyłam okna w dwóch pokojach i poprałam firany, umyłam podlogi i zrobiłam pranie, a jutro pewnie będę kwiczeć z bólu. Miałam to zrobic z mężem jutro, ale jakoś dostałam powera i dobrez, bo mąż zadzwonił,że jutro i pojutrze pracuje. W przyszłym tyg zostanie mu tylko do ogarniecia kuchnia i mały pokoik.

Ja też nie mogę się doczekać wizyty u gina. Mam ją we wtorek i już odliczam czas;).

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.
 
kostuska125 no to gratuluję syneczka:)
Ja od początku ciąży mam przeczucie na dziewczynkę:D hehe ciekawe czy i u mnie kobieca intuicja się sprawdzi:)
 
Hej dziewczyny, u nas dziś taka fajna słoneczna pogoda, że plac zabaw musiał być zaliczony :-). Cały dzień ogólnie minął mi w dobrym humorze, ale niestety mój S popsuł mi go pod wieczór do tego stopnia, że nie chce mi się z nim gadać...piątkowy wieczór zapowiada się zatem milcząco... ale mnie wkurzył, więc niech spada.
Kurde dziewczyny od dwóch dni boli mnie brzuch w prawej dolnej części i to tak dosyć mocno, trochę się martwię czy coś się nie dzieje, bo to ani kłucie ani ciągnięcie, tylko takie mocne uciskanie jest. Strasznie to nieprzyjemne, a wizyta dopiero 29 kwietnia.

wiecie co mnie naszło wczoraj... na koreczki śledziowe :p a ja nigdy śledzi nie lubiałam a wczoraj poszłam do sklepu i sobie kupiłam i zjadłam wszystkie...szok:):):):):)
Kate, ja tak miałam z konserwą :zawstydzona/y:. Nie wiem o co w ogóle chodziło, weszłam do sklepu i pierwsze co to do półki z konserwami, nawet nie wiem jaka to była, ale po powrocie do domu zjadłam... nie, raczej pochłonęłam dwie wielkie kanapki z tą konserwą razem z tą galaretką ze środka :szok: i grubaśnym plastrem pomidora, na ogół za konserwami nie przepadam, ale wtedy miałam ciśnienie po prostu nie do opanowania :-D

Dziewczęta napiszcie mi proszę jak Wy odczuwacie ruchy malucha?Bo ja już sama nie wiem czy nic nie czuję czy to jakieś bulgotanie po jedzeniu, czy wzdęcia? Martwi mnie ten "bezruch". Tyle dziewczyn pisze, że już czuje ruchy....a u mnie nic :no: Nawet nie wiem jak miałabym odczuwać te "motyle" w brzuchu (jak wiele z Was pisze)...
Tofilesia, ja w pierwszej ciąży ruchy poczułam dopiero w 21 tygodniu, także to naprawdę jest różnie u każdej z nas. Podobno te chudsze czują szybciej, a ja tłuszczyku raczej nie mam a i tak całkiem późno poczułam. Nie przejmuj się kochana, w końcu poczujesz a wtedy już będziesz wiedziała, że to na pewno to ;-).
Miłego wieczorku i spokojnej nocki wam życzę :tak:
 
reklama
Witam Mamusie ;-)
Ja codziennie jem sorbety grycana lub jeżdżę do McDonalda i jem loda z polewa czekoladowa i karmelowa :-)
Wczoraj byłam u lekarza w dzidzia wszystko ok ;) wierci się strasznie,ale to dobrze bo przynajmniej dowiedziałam się że noszę pod serduszkiem malutkiego chłopczyka :-) czyli tak jak myślałam od początku ciąży... :-)
Dzisiaj mam dolinę :( w 3 miesiącu miałam na nogach rumień guzowaty bolesny i może wrócić mi to jeszcze oby nie:( a dziś coś mnie gardło bolało i patrze na nie a tu na migdałach ropa :(:(:( nie wiem czy są jakieś sposoby domowe? wiecie może? ja szałwią sobie płucze gardło,a byłam w dwóch aptekach i nic,powiedzieli mi że mam iść do lekarza,ale to pójdę dopiero w pon i już mam po lochach bo mój B powiedział że nie chce mnie widzieć jak jem lody :(

Moze sprøbuj wody z sola i płukaj tym gardło nawet kilka razy dziennie mozesz tez pic ciepła wode z miodem i cytryna.Jednak w poniedziałek poecam zdecydowanie lekarza:-p bo jesli masz rope prwadopodobnie bez antybiotyku sie nie obejdzie:no:.
Witam wieczornie.
Niestety u mnie nieciekawie bo mała znowu smarka i kaszle i podejzewam ze tak bedzie dopuki jej piatki nie wyjda bo poazuje na buzie i mowi ała:no:.Ja czue sie ok i moje dziecko w brzuszku tez czasmi cos tam boli albo kłuje ale ogølnie jest lepiej niz w poprzedniej ciazy i oby tak do konica.

ENLLACZ z ta konserwa nie jestes sama bo ja tak miałam kilka tygoni ze jak kanapka to tylko z konserwa:-D.Jesli sie niepokoisz tymi bolam dzwon do gina i pytaj.Mam nadziej ze to tylko cos sie tam rozrasta:tak:.
 
Ostatnia edycja:
Do góry