reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

reklama
aniawos - współczuje :( zdrówka życze!!
karola84 - wykorzystywanie wizerunku bez zgody wlasciciela jest nie legalne. Nie wiem w jakim tonie napisałaś do portalu, ale ja bym napisała "macie 1 dzień, żeby zdjąć moje zdjęcie i oficjalnie (w waszym portalu) mnie przeprosić, albo jutro skladam sprawe do sądu"
Jeżeli nie przeproszą Cię i to baaardzo ładnie wynajmujesz prawnika i masz w 100% wygraną sprawę. Aaa...zrub print screena tej strony, gdzie jest twoja twarz, żebyś miała dowód.
Pracuję w reklamię, więc wiem, co pisze :) Moim zdaniem nie masz co popuszczać, tylko od razu iść do prawnika.
 
Kasica ani nie mow. Choc wierzmy ze wszystko ok. Mysle sobie nie mam plamien, to chyba jerst dobrze, fasola jest i ma byc. Tak sie podnosze na duchu :)
Kiedy idziesz do lekarza?

A co do sprawy to nie wiem bo nie mam z nia takiego kontaktu,ale na policje powinnas isc. Poszperaj w necie na temat paragrafow i dawaj.
 
Hejka Mamuśki :-)
Aniu duuużo zdrówka dla Igusi :tak:
BigChild, Kasica ja też nie widziałam jeszcze mojego babla jak wszystkie mamuśki z UK i też sobie czasami różne wkrętki robię :sorry2: Na szczęście przy dwójce ancymonów nie mam zbyt wiele czasu na myślenie ;-)
Matko jak ten czas zasuwa... Rok temu o tej porze czekałam na rozwiązanie i nic nie zapowiadało, że Młoda zdecyduje się w końcu wykluć :-) Na szczęście o 18 złapały mnie pierwsze skurcze, a o 20:45 Jessiczka była już z nami :-) Nie mogę uwierzyć, że ta moja dziewczynka już taka duża :sorry2:
 
BigChild w środę do przychodni, ale jak to na NFZ bywa pewnie na USG sobie poczekam :eek: a do prywatnej jestem zapisana 9 na 18.

Kacha
to wszystkiego najlepszego dla Jesiki Moja w maju kończy 2 latka i też się zastanawiam, kiedy to minęło....
 
Kacha - sto lat dla Jessiczki!! wszystkiego najpiękniejszego!

karola - współczuję przeżyć, idź koniecznie na policję, chociaż Ci doradzą jakoś sensownie!!

aniawos - zdrówka dla Iguni!!

ja śmigam do pracy, cholera, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce...
 
Witam! Jestem u Was nowa, w sobotę zrobiłam test ciążowy - pojawiły się dwie kreseczki - wizytę u lekarza mam 02.02.2011 więc albo potwierdzi, albo nie wiem co - ale ja czuję swoje...;-) Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona i będę mogła z Wami dzielić się obawami i innymi radościami..Pozdrowienia
 
O rany!!! Napisałam do was długiego posta i mnie wywaliło ze strony, jestem wściekła i mi się nie chce już pisać... więc tak po łebkach. Strasznie zaniedbałam czytanie was, ale weekend mieliśmy rodzinno-przyjacielski, więc trzeba było obiady szykować i tort piec i do tego złe samopoczucie jakoś odbierało mi ochoty na patrzenie w monitor...
Aniawos współczuję chorubska i życzę szybciutkiego powrotu córeczki do zdrowia
Dziuba uciekaj z tej szkoły jak najszybciej, po co ci takie nerwy i to w ciąży, mam koleżankę w państwowej szkole i jej opowieści mnie normalnie przerażają, więc co to musi się dziać w prywatnej :szok:, ja bym chyba dnia tam nie wytrzymała.
Paula może te odparzenia u Adasia to przez alergię? Moja Nelka też miała takie ranki jakby odparzeniowe i okazało się, że ma alergię na m.in. białko zwierzęce i gluten i po zjedzeniu produktów zawierających te składniki w organizmie zachodzą reakcje, które powodują, że wraz z kupką czy nawet siku wydzielają substancje, które działają bardzi drażniąco na skórę i robią się ranki lub mocne zaczerwienienia. U nas działał za każdym razem sudokrem, pomagało od razu :tak:
Karola koniecznie trzeba działać, bo to jest przestępstwo i nie może ujść komuś na sucho zabawianie się czyimś kosztem.
Co do rozstępów, ja używałam w poprzedniej ciąży oliwkę i nie mam ani jednego, ale moja mama ani siostra też nie miały, więc to sprawa genetyczna, choć wiadomo, że lepiej skórę nawilżać i uelastyczniać, bo przesuszona łatwiej pęka.

U nas taka ładna pogoda, a mi się nie chce ręką ruszyć, ale chyba trzeba się ogarnąć i iść pooddychać. Trzymajcie się kobiety :-)
 
reklama
Karola, musisz zgłosić i możesz napisać, że mają zdjąć zdjecie- tylko pamiętaj- nie używaj zdań szantażujących. To jest paranoja, ale za to Ty mozesz oberwać. Wiec możesz napisać,że mają zdjąć,ale nie możesz ich straszyć....:no:
 
Do góry