reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Dzięki wielkie, jestem trochę spokojniejsza.

Do lekarki dzwoniłam,ale w przychodni jej już nie było, a tel do siebie mi nie dała jeszcze, chyba się upomnę przy kolejnej wizycie.

Ja weny do gotowania nie mam wogóle, ale pierożki to uwielbiam i bym sobie zjadła w lodówce jakieś mrożone z grzybami, chyba jakąś szybką zupke wymyśle i zrobie.
 
reklama
Karola i reszta dziewczyn :D

Moja kolezanka kosmetyczka opowiadala mi kiedys ze ich jak uczyla babka w szkole kosmetycznej to mowila ze jak sie zajdzie w ciaze to tylko oliwka dla malych dzieci smarowac brzuch !!! Byle od poczatku ciazy. Uwierzcie mi, ona tak robila, przyszla do mnie w 9 miesiacu ciazy, pokazala brzuch , uda i z lupa nie znalazlybyscie nic... nic a nic :D Dzisiaj wlasnie zakupilam oliwke bambino rozmiaru XXL i mam zamiar uzywac do konca ciazy :D
 
Karola i reszta dziewczyn :D

Moja kolezanka kosmetyczka opowiadala mi kiedys ze ich jak uczyla babka w szkole kosmetycznej to mowila ze jak sie zajdzie w ciaze to tylko oliwka dla malych dzieci smarowac brzuch !!! Byle od poczatku ciazy. Uwierzcie mi, ona tak robila, przyszla do mnie w 9 miesiacu ciazy, pokazala brzuch , uda i z lupa nie znalazlybyscie nic... nic a nic :D Dzisiaj wlasnie zakupilam oliwke bambino rozmiaru XXL i mam zamiar uzywac do konca ciazy :D
Kochana ja niczym nie smarowałam i nie miałam roztępów :) niestety dużo zależy nie od kremów tylko od naszych genów :) oczywiście że oliwka nie zaszkodzi :) pózniej skóra robi się sucha więc to pomorze
ooooo właśnie doczytałam że dziewczyny pisały to samo :)


asia jeżeli plamienie nie będzie się powtarzać to myśle że jest to wynik badania dopochwowego :)


ja dzisiaj miałam zachciankę i zjadłam pół kubełka pikantnych skrzydełek z kfc :)
na szczęście mdłości brak :)
 
oooo ja też często robię jak moje psiapsióły przychodzą albo jak mój mąż ma zachciankę, ale piersi robię w przyprawie nuggetsowej :-D
 
kami ja mam teraz biersi jak balony i bolą:(( ale chcociaż mdłości na razie żadnych nie mam, więc każda ma jakąś dolegliwość ciążową, całe szczęście nie wszystko na raz
dziuba ja jestem z Krakowa, więc jak coś to pisz


miałam tez kupić ten kremik musteli, ale wybiorę chyba jednak oliwkę:-)
 
Hejka. U mnie dzisiaj zły dzień, nie wiem czy to wina hormonów, ale już rano obudziłam się wściekła i w ciągu dnia tylko się nasilało. W końcu myślałam ,że kogoś zabije chyba, na biednym Mężulku się wyżywałam. W końcu wyszłam z pracy wcześniej i w domu przysnęłam. Wstałam niedawno i nie wiem kiedy teraz zasnę znów:-( W ogóle średnio się czuję, wszystko mi śmierdzi i sól mam w gardle. Ble. Idę wezmę kąpiel, może się zrelaksuje trochę;-)

Dobranoc kobietki.
 
dzoana rozumiem Cię doskonale :)) - ja dzień siania zniszczenia miałam w czwartek. W pracy miałam ochotę komuś przywalić bez nadzwyczajnej przyczyny. Robota jest ciężka i stresująca, ale bez przesady... obiektywnie na to patrząc końca świata tego dnia nie było - a ja zdążyłam 2 razy się pobeczeć (w tym raz prawie przed szefową) i opieprzyć klientów - CYRK!!!!!! :). Pozdrwiam wszystkie Wojujące Z Hormonami ;).
Wczoraj i dziś na szczęście spokojniej - na razie :p
 
Cześć..
Co do rozstępów, w ciąży się nie zrobiły, stosowałam ziajke, zwykła za 15zł..teraz pewnie też będę..
co do cycków, trochę bolą, ale mniej niż wcześniej, trochę pełniejsze się zrobiły, nie ma już dwóch zdechłych skórek..tylko widać, ze to cycek;-)
Ja wczoraj robiłam dla mojej rodzinki karkówkę..i była to porażka dnia..za każdym razem co do niej podchodziłam, to zawartość żołądka miałam w przełyku..blee..cały dzień leżałam na kanapie, nawet nie wyszłam na 5 min z domu..
Dzisiaj chyba ruszę do rodziców, potem wieczorem koleżanka zaprosiła do jakiegoś pubu na urodziny, ale nie wiem czy dam radę..zobaczymy. Po 2 Iga zaczęła coś brzydko kaszleć i nie wiem czy zostawiać ją na noc u mamy..bo jak coś się rozkręci..? zobaczę, do wieczora jeszcze trochę czasu.
Teraz do 15 siedzę w domu, bo mają przywieźć pralkę, więc się nie ruszam..

Zjadłam kisiel, ale to chyba nie było to na co miałam ochotę..ale nie wiem na co mam:nerd: jakoś nie mam apetytu..ale ja k nie jem to źle, jak zjem to mi siedzi na żołądku..
 
a mogę niedyskretnie spytać jak tam wasza waga??? bo moja na razie stoi:) w książce "w oczekiwaniu na dziecko" jest napisane że powinno się tyć w I i II trymestrze po 0,5 kg tygodniowo a w III 0,7 ale mi się wydaje że to chyba za dużo???

dziś strasznie boli mnie głowa można wsiąść coś od bólu??
 
reklama
laski jak mnie głowa boli to cholera no!!!!!! byłam w szkole cały dzień, no dosłownie taka nuda że szok, normalnie takie rzeczy tam robimy że ja pierniczę, studia podyplomowe, a dzisiejsze zadanie dnia - utwórz szkołę dla zajączków wielkanocnych (każda grupa miała dla kogoś innego), trzeba było napisać program nauczania, sylwetkę absolwenta, podać przedmioty których będziemy tam uczyć i utworzyć hasło reklamowe, no i narysować plakat szkoły - w ruch poszły pastele, farbki, mazaki - normalnie jak u moich pierwszaków!! i jeszcze to nasze hasło reklamowe - ZOSTAŃ ZAJĄCZKIEM Z WIELKIMI JAJAMI :wściekła/y: jestem padnięta, brzuch mnie pobolewa, a co z tą głową to nie wiem co zrobić...??

Bafinka - ja mam 3kilo na plusie od początku ciąży, tylko nie wiem czy te pierwsze dwa to się nazywało ciąża, czy może Święta u mamy... :wściekła/y:

aniawos - ja też Ziajkę stosowałam, i jakoś rozstępów nie mam, może to faktycznie genetycznie uwarunkowane, ale smarowanie i nawilżanie skóry nigdy nie zaszkodzi :)

dziewczyny czy Wam, też sie śnią takie okropieństwa i koszmary?? ja nie dość że spać nie mogę bo siku, bo mi drętwieją ręce i nogi, bo po prostu NIE, to jeszcze od paru ładnych dni mam takie koszmary że S mówi że zanim się obudzę to kręcę głową i rzucam się jak głupia :szok:
 
Ostatnia edycja:
Do góry