reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

reklama
Dziewczynki dzięki za info na temat aspiratorów bo ja znałam tylko fride i chciałam ją własnie kupić a jak poleciacie ten to sie skuszę i kupię.Bo właśnie we fridzie mnie denerwowało że te filtry trzeba wymieniać.
A słyszałyście o tym
Katarek
mam mieszane uczucia do tego:crazy: i ta cena:baffled:
 
Dziewczynki dzięki za info na temat aspiratorów bo ja znałam tylko fride i chciałam ją własnie kupić a jak poleciacie ten to sie skuszę i kupię.Bo właśnie we fridzie mnie denerwowało że te filtry trzeba wymieniać.
A słyszałyście o tym
Katarek
mam mieszane uczucia do tego:crazy: i ta cena:baffled:

czytałam o tym Katarku ale jak mocniej zaciągnę powietrze w Marimerze to synuś się denerwuje więc nie wyobrażam sobie podłączenia pod odkurzacz....choć pewnie odkurza nos z prędkością światła :-D

podam Ci bezpośredni link Marimer, urzadzenie do oczyszczania nosa, 1 szt - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie
 
Wrześniowa - no proszę extra cena no w dodatku jak jesteś z niego zadowolona to rewelacja!
Madziu - nie wiem czy miała bym odwagę stosować"katarek"... kurcze jakoś miała bym stracha...
 
JA o tym katarku słysaąłam już jak Kasie rodziłam i tez mam podobne odczucia.Jak cos tak dziwnego wymyslili i ciekawa jestem czy ma to wogóle popyt??
A mój smyk dziś odwiedził swoja babcie na cmentarzu.Jest mi tak bardzo smutno że moja mama nie doczekała wnuków.Bo zmarła rok przed pojawieniem sie Julki ;-(
 
polecam taki aspirator

Opinie o Gilbert Marimer, aspirator - opinie, zdjęcia, informacje - bangla.pl jest lepszy od Fridy bo lepiej "odkurza" nosek, nie potrzeba dokupować filtrów jak we Frida - tutaj wkłada się tylko kawałeczek watki. Rewelacyjnie czyści nosek. Kupiłam na Dbam o Zdrowie - portal o zdrowiu i apteka online - www.doz.pl , kosztował niewiele ponad 20 zł.



ja mam ten sam i jestem zadowolona, czasami mi troche sily w zasysaniu brauje i glutki nie chca noska opuścić.

czytam was cały dzien ale teraz to juz nie pamiętam co komu odpisac miałam :(
 
reklama
:-:)-:)-( mój maly plakal dzis po szczepieniu jakby mial kolke... nie wiedzialam jak go uspokoic, czasami tak plakal, ze az jakby powietrza mu brakowalo i nie oddychal chwilke :( szczepiony byl na NFZ... poniewaz nie mamy za duzo pieniedzy, zeby szczepic tymi platnymi ;(
 
Do góry