reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Madzik u nas właśnie od niedawna pierdki przestały być bezzapachowe :) Zauważyłam też że robi znacznie mniej kupek, a właśnie jak już się nastęka, napręży i coś pójdzie w pampersa to spokojniejszy się robi. Ale te kupki takie rzadki są jak były, więc to nie zatwardzenia....
Ja mam taki śpiworek Śpiworek do wózka z polarem-śpiworki KOMBI Miś (1876412654) - Aukcje internetowe Allegro jest bardzo ciepły i super praktyczny.
A co myślicie o takiej maskotce? STERNTALER Zabawka z bijącym sercem Sammy LODZ (1856696689) - Aukcje internetowe Allegro Zastanawiam się nad prezentem dla małego przy okazji przeniesienia do swojego łóżeczka.
Kupiliśmy też ubranko na chrzest Ubranko do chrztu 62 - CIEPŁE (1868462164) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
miki_czchow, mam ta maskotke tylko ze owieczkę. Szczerze mówiąc to jak gasze światło i mała sobie cos głośniej gaworzy to ta zabawka się włancza - czy uspokaja ? nie wiem? ale napewno zaciekawia :) ma wbudowany czujnik i można ustawić głośność bijącego serduszka.
 
hejka!
wreszcie mój mały usnął,więc chwilka dla siebie...wiecie co,mi się wydaje,że należy nam się medal za dzielność:-) te wszystkie męczarnie związane z porodem,potem z karmieniem,nieprzespanymi nocami i brakiem czasu na cokolwiek poza dzidziusiem...wszystkie bez względu na stopień tych trudności zasługujemy na miano "super mamy" i tego się trzymajmy:-)
Miki-maskotka to fajna sprawa u mojej kumpeli się sprawdziła,a na śpiworek też się chyba skuszę,mam co prawda po siostrzenicy taki gruby,ciepły,ale ten który umieściłaś wygląda o niebo lepiej...
 
o kurka pół dnia was czytałam,zaznaczyłam ptaszkiem te watki co mialam odpowiedzieć i nic nie ma....buuuuuu
ja cycuje cały czas
co do szczepień to ja brałam obowiązkowe bezpłatne i takie teraz dla Helki tez biorę
nocki u Nas są super bo już budzi się tylko raz o 3 a potem o 8 o ile wczesniej Emilka nei wstanie i nas nie pobudzi
ja również jestem za nowymi wątkami
 
hej
umordowana na maksa. My od rana do 20 codziennie sami- ja Kinia i Kubuś, bo mąż w pracy. Wraca kąpanie Kingi, jej kolacja, usypianie, ja kąpie Kube potem usypiam i jak uśpię to sprzątanie kuchni, gotowanie na następny dzień itp. Z jedym szkrabem sobie radziłam super i miałam czas nawet na czytanie książek, ale teraz to już sajgon. Jak mi sie uda uśpić razem oboje to cud. Ni i mój cud 10 minutowy sie skończył bo Kuba płacze :(.
Ehhh on dziś śpi 15 minut i zaczyna jazdę i tak cały dzień. Oczy mam na zapałkach.
jutro chyba oleje teściową i nie pojadę do Krakowa bo naprawdę padam na pyszczek. Tylko jak wymiksować z tego też męża bo jak mnie zostawi samą z Kubą to znów nie odpocznę ani chwili
 
U mnie dziewczyny przez ostatnie trzy dni miałysmy chyba nasilone kolki - przynajmniej ja sobie tak to tłumaczę. Mała jak zwykle jadła łapczywie z cyca na początku, potem pojawiał się grymas i płacz i już tylko odpychanie od cyca (jakby jej cos przeszkadzało) i oczywiście przy tym się prężyła i kopała nóżkami i ruszała rączkami. Z początku myślałam, że może mój pokarm mam za mało treściwy, więc zakupiłam pokarm MM i spróbowałam jej go podać ale dalej było to samo... wieczorem się nasilało (wtedy wiedziałam, że to są kolki), ale w ciągu dnia nigdy tak długo nie płakała.W nocy śpi dobrze - budzi się tylko o 3 lub 4 na karminie a potem około 6 rano. Wczoraj przespała przez dzień tylko 2,5 h a reszta to płacz z karmieniem na zmianę... zaczęły mi już ręce opadać, że mała może chora jest... ale dziś wszystko wróciło do normy (odpukać), Czy któraś z Was miała podobnie?
Na kolki pomogła nam suszarka i od wczoraj podaję małej kropelki sab simplex. Widzę nieznaczną poprawę, bo mała sobie purka dość ładnie i robi każdego dnia juz tylko po jednej kupce (ale za to jakiej :szok:).

PS. Czy ktoś może wysłać mi instrukcję na priv , jak zmienić pasek (sygnaturę) ?? Bo albo ja jestem jakas niekumata, albo ten portal mnie nie lubi...:confused:
 
miki jakbym czytała opis mojej Paulinki

Pierdki już dawno pachną a pierdzi też dość sporo i głośno. Kupy też zauważyłam jakby mniej i nie wiem czego to wina. Niby dzieci lepiej wykorzystują to co zjadają. Moja jak zrobi to też od razu jej lepiej.

Anisen to musisz się postarać bo rzeczywiście jak Twojego nie będzie to nie bardzo odpoczniesz

Mój poszedł na piwo. Niby ok ale trochę mi smutno. Cały tydzień późno wraca z pracy a jak jest okazja to ja znów sama. Zdaję sobie sprawę że po całym tygodniu to ma ochotę się rozerwać no ale dla mnie to kurcze teraz jedyną rozrywką jest spacer i zakupy w Biedronce. Nawet ze znajomymi nie bardzo jak się spotkać. Chciałam zadzwonić do mamy na skypie ale ona właśnie już wyjeżdża do swoich rodziców:-(. Pozostało mi tylko napić się Karmi :-D

W niedzielę ma przyjechać moja siostra. Wprawdzie z całą gromadką więc nie bardzo sobie pogadamy. Jak mi tego brakuje. Takie sam na sam z inną kobietą :tak: (bez aluzji).

Dziś też miałam niezbyt miłe wydarzenie. Gdyby nie 5 metrów lub telefon do M to wjechał by we mnie i wózek z Paulinką dostawczy samochód. Jakaś babka wymusiła pierwszeństwo i on żeby w nią nie wjechać zjechał z piskiem opon na chodnik:szok::szok::szok: Tył auta był z 2 metry od wózka. Wierzcie mi ale się mega przestraszyłam.



W rossmanie w promocji są chusteczki nivea soft&care lub pure&fresh w cenie 9,99 za dwupak.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczęta! Normalnie muszę to napisać! Wojtuś po wczorajszych kolkach zasnął o 00:00 i spał do 4:18 :szok::szok::szok: jeszcze nigdy tak nie spał! Potem pocycał i zasnął do 6:00, znów pampers, cyc i dopiero co się obudził :szok::szok::szok: Może to te kropelki? A może jednorazowa odmiana? Ale jaka piękna :-):tak:
 
reklama
Do góry