reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Witam was po weekendzie

Ja też chodze bez sił i ciągle mnie muli, najbardziej jednak wieczorem, jak już wycuduje na co mam cohote i to zjem to się męcze potem :( Gruszki pieczone z miodem to nie był dobry pomysł i do dzisiaj na samą myśl robi mi się nie dobrze. Wogóle ciągle jestem głodna a na widok jedzenia mnie dpycha :(

Ja włosy juz farbowałam w ciąży jak o niej nie wiedziałam :), tera ztrochę żałuję, bo miałąm już odrośnięte swoje, i miałabym teraz spokój a tak odrosty będą .

Ja na zaparcia to 2 jabłka dzienniem z 4 mandarynki i śliwki suszone jadam, i trochę pomaga, przynajmniej z bólu się nie skręcam .

Mnie też ząb zaczął boleć, ale na szczęście przestał więc narazie poczekam z nim.
O zęby jestem zła na siebie, miałąm okazje naprawić wszystkie przed ciążą za free i nie skorzystałam :( ciagle odkładałąm to na potem, a teraz już za późno. Dobrze że chociaż część się udało.

Pozdraiwam was wszystkie
 
reklama
kami no to super:-):-) ja juz się nie mogę doczekać jutrzejszej wizyty..
mi-mi czyzby fan stomatologii?? ja i tak chodze prywatnie, także za wszystko kasują:tak:
asia* mnie też bolał, ale przestal, takze wizytę w środe odmawiam, pójdę na koniec lutego, będzie już II trymestr i pójdę do mojej pani dr..bo teraz musiałabym isć do kogoś innego, bo jej nie ma.
co do zachcianki, to zrobiłam sobie w sobotę budyń, tak mi się zachciało..fuj..do dzisiaj nie mogę o nim myśleć..blee...
anna82 ja też w weekend, dokladnie w sobotę problemy żołądkowe, ale ja mam problemy z jelitem i neistety teraz też mi się odezwało. Nie trzymam już dietki, bo podjadam to na co aktualnie mam ochotę i taki oto efekt..ale już w niedzielę było ok..

Ja mam zupe fasolową, ale aktualnie blee..chociaz potem moze mi się zachcieć..i dla męża trzeba jakieś drugie danie zmontować..chyba dostanie makaron z jajkiem:cool:i koniec..
 
Witam poniedziałkowo i zprzykroscią informuje że dpoadły mnie poranne mdłosci:eek: które potrafią sie utrzymac do 15 nawet:wściekła/y:.Ja tez dzis ma fasolową dla mnie i córki a potem ja M wróci to ziemniaczki i kurczak chociaż tego kurczaka to chyba nie zjem:no::eek:.Na zaparcia jeszcze nie cierpie na szczecie ale pamiętam jak to było:wściekła/y::szok: masakra i wspóczuje moze mnie w tej ciązy to paskudztwo ominie:sorry:.Jem dużo jabłek i około 2litrów wody i jakos idzie:laugh2:.
Pozatym to nic mi sie nie chce tylko bym spała ale Veronika nie daje szans an spanie a jak Ona spi to ja obiadek gotuje.
 
Wow:-) ja się tak panicznie boję dentysty, ze za żadne skarby nie moglabym patrzec jak komuś dłubia w zębach..
motyl12 do 15? tylko? to super, ja mam kuźwa 24h..
 
Asencja raczej z USG bo wtedy zobaczysz czy serduszko bije.

Mój lekarz ma USG w gabinecie i z Hanią na każdej wizycie miałam robione. A przyjmuje na nfz. Jeszcze 3 tyg do wizyty. Mam nadzieję że zobaczę serduszko a może i dwa...
dziś miałam pierwsze spotkanie z panem K. Fuj...

Motylla ja też urodziłam w lutym 2010:-) A powiedz mi czy kupujesz podwójny wózek, bo ja cię ciągle zastanawiam jak to rozwiązać:dry:
Ja też cały czas się nad tym zastanawiam ale póki co to jeszcze trochę czasu mamy. Może mój brzdąc wyrośnie z wózka i nie będzie mi potrzebny podwójny.

ok,to zrobię wg, terminów (przypominam że jeśli kogos nie ma na liście pisac na PW)

a zdrówko juz lepiej,kaszel już tylko rano pojawia się,w piątek na spacerku byłam z Emi (miałam tydzień nie wychodzić)
we wtorek mam usg w szpitalu i strasznie się denerwuje (wyjasni się kwestia bliźniaków,czy ten malutki się wchłonął czy jest)
bardzo bym chciała żeby oba zostały...

w tym tyg. jeszcze będe się mniej udzielać bo w przyszły weekend mam kolokwium ze wszystkich przedmiotów więc muszę się uczyć,a wczesniej nie miałam jak,bo choroba mnie ograniczała (człowiek wtedy nie myśli) tak więc prosze o trzymanie kciuków
Trzymam mocno kciuki za oba dzidziusie:tak:


Fleur
Kasia_P'85
NatusiaMa
dziuba127
Dora_m
asia*
aniawos
dosia82
Magada***
Mononoke
Tusienka
kacha_wawa
Kinga85
Madzik1388
Fenulka
Trixi
BachSY
kasiula11
Szarka
dzoana82
katezbb
Asnecja
magic290
Ellancz
BigChild
Paula_zg
Motylla

Witajcie a ja w ogóle się nie wyspałam mój brzdąc parę razy w nocy się budził więc teraz chodzę jak bym była nieprzytomna.
 
Wow:-) ja się tak panicznie boję dentysty, ze za żadne skarby nie moglabym patrzec jak komuś dłubia w zębach..
motyl12 do 15? tylko? to super, ja mam kuźwa 24h..

Nie zazdrosc im dalej w ciązy to pewnie dłużej sie bedą utrzymyac w poprzedniej ciązy miałam mdłosci do 9 miesiąca:confused2::no: a itak przytyłam 18 kilogramów:szok:.Na szczescie udao sie szybko mi wrócic do normalnej wagi.
 
Sawi a moze by tak jeszcze przy nicku wpisac date planowanego porodu bo suwaczki owszem sa b.fajne ale w sumie to nie wiadomo jaka to data za np.234 dni :) I jak juz sie zaczniemy rozpakowywac to bedzie widac kto i ile wcesniej lub o ile pozniej wyladowal na porodowce :)
to w takim razie proszę kopiować i dopisac terminy,jak już u wszystkich będzie to wtedy dodam....

sawi TP 02.09.2011
Fleur
Kasia_P'85
NatusiaMa
dziuba127
Dora_m
asia*
aniawos
dosia82
Magada***
Mononoke
Tusienka
kacha_wawa
Kinga85
Madzik1388
Fenulka
Trixi
BachSY
kasiula11
Szarka
dzoana82
katezbb
Asnecja
magic290
Ellancz
BigChild
Paula_zg
 
reklama
sawi TP 02.09.2011
Fleur
Kasia_P'85
NatusiaMa
dziuba127
Dora_m
asia*
aniawos
dosia82
Magada***
Mononoke
Tusienka
kacha_wawa
Kinga85
Madzik1388
Fenulka
Trixi
BachSY
kasiula11
Szarka
dzoana82
katezbb
Asnecja
magic290
Ellancz
BigChild
Paula_zg
Bafinka TP 11.09.2011r
 
Do góry