reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
my jeszcze nie byliśmy u ortopedy. Wizytę mamy na 9 listopada. Przy Oli nic nie robiłam, nie kazali pietruszkować, tylko kłaść na brzusiu i odpowiednio nosić.
Podziwiam Wasze maluszki, ze tak ładnie śpią w łóżeczkach. U mnie niestety jest bunt. Najlepiej śpi się przy cycu bądź w wózku. No i oczywiście w foteliku.
 
Witam serdecznie mamy Wrześniowe. Jestem mamą styczniową 2009. Przepraszam, że tak Wam się tutaj wtrącam:zawstydzona/y:
Mam do sprzedania kilka ubranek po moim synku, niezniszczone. W bardzo dobrym stanie. Jeżeli któraś z Was jest zainteresowana to zapraszam na allegro.
Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiem. Proszę się odzywać na maila.
Dziękuje za uwagę. Pozdrawiam. Wszystkiego dobrego dla Was i Waszych pociech:-)
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
 
Witam mamusie :happy: o rany ile mnie tu nie bylo ... az zapomnialam hasla do logowania :-) niestety nie mam czasu nadrabiac wpisow ale mam pytanko dokarmiacie maluszkow butla??? Bo ja niestety musze mam malo pokarmu i maly sie nie najada a butle pochlania niemalze w calosci;-) tylko nie wiem czy to taki zarlok czy co bo nawet butla wystarcza mu max na 2 godz nie uwazacie ze to za malo?? I wlasnie chcialam zapytac jakie mleko polecacie.W szpitalu pil nan ale nie bardzo mu pasowalo kupilam w domu bebilon i to samo ciagle byl glodny pozniej bebiko tez bez zmian (fakt malo wypijal bo ok. 50) a teraz kupilam mu Hipp i wydaje mi sie ze jest najlepsze bardziej zolte pachnace i sprawia wrazenie takiego sytego. Wypija go duzo wiecej ok. 90 i nie ulewa mu sie tak jak po bebilonie nanie i bebiko.. Tylko nie wiem czy to "dobre" mleko czy polecane ??? niby ma te probiotyki i LC PUFA ale maly po nim ma zielona kupke i smierdzi niemilosiernie ... jak bylam u lekarza to powiedziala ze kazde mleko jest podobne i zadnego konkretnego nie wskazala ..
Byc moze jest gdzies ten watek ale nie bardzo mam czas szukac :zawstydzona/y:
 
Hej Liviia no faktycznie ja tez podaję Julce butlę ale tylko wieczorem przed snem. Oczywiscie najpierw podaje jedna i druga piers przed kapiela. Po kapieli butla...Mała sie najada, spi spokojnie a ja nie eliminuje swoich piersi wiec wilk syty i owca cała. Pamietaj tylko aby mimo wszystko przystawiac do piersi bo takie podawanie butli bez tego to pierwszy krok do utraty pokarmu. Nawet gdyby miała wypic kilka mililitrów to warto...
Co do mleka nie pomoge bo na wyspach chyba sa i tak inne mleczka...
 
Cześć dziewczynki!Moja córcia ma przyrośnięty język.Czy któraś z was miała ten problem i kiedy i kto podcina wędzidełko podjęzykowe?
 
Cześć dziewczynki!Moja córcia ma przyrośnięty język.Czy któraś z was miała ten problem i kiedy i kto podcina wędzidełko podjęzykowe?


My mamy to samo. Nie umial maly dlugo lapac ladnie piersi i wtedy mi powiedzieli ze ma krotkie wędzidełko ?? jakos tak. Polozna mi poradzila zeby to przyciac bo bedzie seplenil. Jak bylam u pediatry to powiedziala zeby na razie nie ruszac ewentualnie po roku (wtedy ponoc dopiero mozna) i zeby poczekac az dziecko zacznie mowic bo moze rownie dobrze to mu w niczym nie przeszkadzac.
 
reklama
Dziewczyny, wnioskuję o stworzenie wątku karmenie butelką, co Wy na to??


Bardzo dobry pomysl.

Ja staram sie przystawiac Michasia do piersi i ladnie ssie lapie pelnymi ustami ale problem w tym ze mam malo pokarmu nie mam nawet co odciagnac bo po kropelce sie saczy jak odciagam i sie nie najada potrafi ssac godzine w koncu sie denerwuje prezy wypuszcza cyca i sie konczy na butli jedynie w nocy cyc mu wystarcza ponoc wtedy tresciwszy pokarm ale i tak zlote dziecko budzi mi sie tylko raz :happy2: tylko ostatnio mu sie godziny przestawily i chodzi spac po 23 ostatnio nawet o 1 a tak sobie lezy i spiewa ;-)
A butle mu daje jak juz sie na prawde drze i widze ze cyc nie daje rady ale srednio 3 gora 4 razy dziennie (łącznie z ta na noc) Kupilam mu butelke tomee tippee jest rewelacyjna polecana do dokarmiania dzieci ktore ssa tez piers. Ma ksztalt cysia i smoczek sie wyciaga podobnie do piersi dzieki niej Misio nie oduczyl sie ssac cyca bo jak na poczatku dawalam zwykla to juz nie bardzo chcial cycocha a teraz mu to bez roznicy polecam
Tak mi teraz przyszlo do glowy ze ta zielona kupka moze jest po herbatce koperkowej ???? moze wcale nie przez mleko odstawilam juz ja i czekam na efekty bo mleka tego wolalabym nie zmieniac jest na prawde duzo lepsze od tych przereklamowanych bebilonow itp i rozsadna cena.
 
Ostatnia edycja:
Do góry