reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Hey dziewczyny byłam na tym USG, ale teraz to jeszcze dziwniej się czuję:crazy: Najpierw ginka zapytała mnie czy nie miałam jakiegoś krwawienia, bo chyba nie umiała Maleństwa znaleźć, no ale w końcu znalazła...Maluszek jeszcze bardzo malutki i tylko mała plamkę było widać, więc nawet fotki nie mam i powiedziała, że muszę przyjść za jakiś czas i dopiero wtedy będzie lepiej widać..no i jakaś jestem przybita po tym badaniu...:baffled:strasznie się bałam, że mi powie, że Dzidziusia wcale nie ma:(


 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem w szóstym tygodniu i szóstym dniu :) Termin 27 września :) Powiedzcie, co sądzicie o wakacjach do Egiptu w takim stadium ciąży?
Czuję się dobrze, wiem, że podróże samolotem są później niewskazane. Czy któraś z was ma jakieś doświadczenia z lataniem z "fasolką"?
Proszę o wymianę doświadczeń. Pozdrawiam:-)
 
Hey dziewczyny byłam na tym USG, ale teraz to jeszcze dziwniej się czuję:crazy: Najpierw ginka zapytała mnie czy nie miałam jakiegoś krwawienia, bo chyba nie umiała Maleństwa znaleźć, no ale w końcu znalazła...Maluszek jeszcze bardzo malutki i tylko mała plamkę było widać,

chyba jesteś w podobnej sytuacji do mnie tzn. ostatnia @ miałaś 22, ja 17 i byłam wczoraj u gina i też była tylko mała "calineczka" 3 mm i mam kolejna wizytę za 3 tygodnie :tak: a jak długie miałaś cykle ????? może nasze ciąże sa młodsze niz sądzimy , wiec trzeba czekać na kolejna wizyte a wszystko będzie dobrze :tak::-D:tak:

PS. a jak te kody suwaczków, które wklejasz każdorazowo do odpowiedzi wkleisz w ustawienia/edytuj sygnaturę to będą widoczne w każdej odpowiedzi :tak:

edith_80, a te wakacje to w jakim terminie ???? teraz ???? :tak:
 
Witajcie....
Chciałam dołączyć do grona wrześniówek. Ja mam termin na 14 września:)

Co do wakacji w Egipcie w obecnej chwili spokojnie możesz sobie pozwolić. Kuzynka kilka lat temu była w Egipcie w 4 miesięcznej ciąży i nic złego się nie stało. Tylko oczywiście brzuch musisz mieć zasłonięty jakąś chustą lub pareo i raczej wylegiwać się pod parasolkami a na słoneczko na krótko.
 
chyba jesteś w podobnej sytuacji do mnie tzn. ostatnia @ miałaś 22, ja 17 i byłam wczoraj u gina i też była tylko mała "calineczka" 3 mm i mam kolejna wizytę za 3 tygodnie :tak: a jak długie miałaś cykle ????? może nasze ciąże sa młodsze niz sądzimy , wiec trzeba czekać na kolejna wizyte a wszystko będzie dobrze :tak::-D:tak:

PS. a jak te kody suwaczków, które wklejasz każdorazowo do odpowiedzi wkleisz w ustawienia/edytuj sygnaturę to będą widoczne w każdej odpowiedzi :tak:

edith_80, a te wakacje to w jakim terminie ???? teraz ???? :tak:

Dzięki za radę, bo ja do wszystkiego sama dochodzę na forum:-pwiesz ja miałam bardzo zróżnicowane cykle, bo długo trenowałam i wahały się od 25 do 39 dni:-Dwięc rzeczywiście może mój Maluszek jest młodszy niż myślałam:-(wczoraj źle się z tym czułam, ale już się z tym przespałam (jeśli to można nazwać spaniem, bo najpierw nie umiem zasnąć do północy, a rano budzę się o po 4 i leżę i patrzę w sufit, aż muszę wstac do pracy:baffled:choć zwlec się z łóżka jest mi ciężko) i już dziś myślę bardziej pozytywnie:-)kolejną wizytę mam 24 lutego;-)miłego dnia dziewuszki:-D
 
i już dziś myślę bardziej pozytywnie:-)kolejną wizytę mam 24 lutego;-)miłego dnia dziewuszki:-D

mi lekarz wyznaczył na 25 lutego, więc myślę,że i u Ciebie będzie już serduszko :tak::-D:tak: ja też miałam cykle bardziej 31 dniowe, więc pewnie stąd taka różnica, więc głowa do góry, wszstko jest i będzie dobrze :tak::-D:tak:

a wogóle to witam z rana i miłegodnia życzę :rofl2:
 
Cześć dziewczyny długo nie pisałam ale czytam regularnie:zawstydzona/y: jestem8ti4 dni w ciazy czy którąs już w tym czasie przestawały bolec piersi? martwie sie bo wczoraj zauwazyłam jakis brazowawy sluz zadzwoniłam do ginki i mam dzis przyjsc na wizyte - a ja sie panicznie boje ze cos zlego sie stało i po raz kolejny moge stracic dzidzie:no:. no i mam wrazenie ze piersi mnie mniej bolą..
 
Cześć dziewczyny długo nie pisałam ale czytam regularnie:zawstydzona/y: jestem8ti4 dni w ciazy czy którąs już w tym czasie przestawały bolec piersi? martwie sie bo wczoraj zauwazyłam jakis brazowawy sluz zadzwoniłam do ginki i mam dzis przyjsc na wizyte - a ja sie panicznie boje ze cos zlego sie stało i po raz kolejny moge stracic dzidzie:no:. no i mam wrazenie ze piersi mnie mniej bolą..


mnie mniej bolą piersi, ogólnie przechodzą mi objawy ... we wtorek byłam u lekarza wszystko było ok ... także nie martw się na zapas, bądź dobrej myśli !! Zdaj relację po wizycie u lekarza ...;-) Pozdrawiam


We wtorek wg. @ był równo 8 tydzień ....
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem w szóstym tygodniu i szóstym dniu :) Termin 27 września :) Powiedzcie, co sądzicie o wakacjach do Egiptu w takim stadium ciąży?
Czuję się dobrze, wiem, że podróże samolotem są później niewskazane. Czy któraś z was ma jakieś doświadczenia z lataniem z "fasolką"?
Proszę o wymianę doświadczeń. Pozdrawiam:-)
Czesc. Moja kolezanka byla wlasnie w Egipcie jak byla we wczesnej ciazy. Nic sie nie stalo i wrocila cala i zdrowa, ale powiem ci ze ja ją troche podziwialam, bo sama bym sie nie zdecydowala na taką podroz. Bylam w Egipcie na wakacjach i balabym sie ze wzgledu na to ze to jest calkowita zmiana klimatu. W Egipcie niestety jest brudno i nie trudno o jakas infekcje czy tak zwaną "klątwe Faraona". Jesli sie zdecydujesz to oczywiscie musisz bardzo uwazac na jedzenie i nie naduzywac sloneczka. Pozdrawiam.

Mama Sówka nie martw sie na zapas. Moze jest po prostu za wczesnie. Ja na pierwszej wizycie u gina tez bylam w podobnym terminie jak ty i nie zrobil mi USG bo powiedzial ze nic konkretnego nie zobaczymy i nie ma sie co martwic na zapas. Poczekaj tak do 8 tyg a wtedy napewno zobaczysz bijące serduszko fasolki. Bedzie dobrze!
 
Do góry