reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

reklama
co do formy to ja niestety chudne w oczach. juz dawno minęłam swojąstała wagę i waże jesczze mniej. kto mnie widzi to przezywa, ze taka chuda jestem, a to wszystko te cycusie. kacper wyciąga i co z tego, ze zjem nawet 3 tabliczki czekolady mlecznej skoro ani gram mi nie przybędzie. jak tak dalej pojdzie to latem będzie mi wstyd jakikolwiem stroj załozyc. pomijajc wage to moim kolejnym, ale wielkim zmartwieniem sa sznyty na brzuchu. wielkie jak byk. jak ja mam isc na basen jak mam takie cos? no tu jesczze moze byc stroj 1 częsciowy, ale na plazy? muszę kupic teraz ta mustele i zobaczyć czy jesczze jest mi w stanie pomoc. o zabiego kosmetycznym mogę zapomniec jesli karmię, a tu jeszcze jest warunek, ze sznyty sa w stanie spłycic do 6 mcy po porodzie, ale juz wteyd nie mozna karmic. a ja nie bede rezygnowała ze zdrowia kapsia, bo mam kaprys. i bądz tu mądry.

poza tym u mnie chyba anemia znow wchodzi w grę, bo ogolnie nie bardzoi sie czuje. jak niose 2 małe siateczki z zakupami to dostaję zadyszki, ze nie mogę oddechu złapać. ogólnie trochę sie poruszam czy potancze z kapsiem to juz brak tchu. tragedia.
 
szerlock - a nie ma jakiegos preparatu na brzuch ktory moznaby stosowac podczas karmienia piersia??? Moze jest cos takiego?
No i morfologie sobie zrob koniecznie i mimo wszystko jedz duzo bo nie bedziesz miala sily dzwigac Kapsia.
 
Dziś najadłam się słodkości że samej mi przed sobą głupio:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:. Zjadłam chyba z 1000 kalori, najbardziej mi smakowały muszelki z marmoladą. Nie wiem co mnie tak wzięło, czyżby okres miał mi wrócic:baffled: Szczerze mówiąc to dobrze mi z tym jak go nie ma. Od jutra koniec ze słodyczami !!!
 
Mam jeszcze takie pytanie do dziewczyn po cesarce. jak tam wasze szwy??
Bo mój to czerwony jak cholera, wypukły jakiś i czasami mnie swędzi.

mój szew jest widoczny,ale nie jest jakoś specjalnie zaczerwieniony.tzn jest widoczny,jak podniosę do góry sadełko :-p i nie czuje,żeby był wypukły.
 
Ratunku !! odkąd przestałam ściągać pokarm moje cycki są wielkości orzechów włoskich :-:)-:)-:)-( takie małe i jakieś puste ... okropne - wszystkie staniki mam puste :-:)-:)-:)-( a miałam taki ładny biust :-:)-( chyba zajdę w ciąże dla samych cycków :-p:-p
 
Witajcie, tak po krotce przczytalam o czym piszecie i ciesze sie ze nie jestm sama, w sumie brzuch mi juz spada taki smieszny maly flaczek zostal, ale rozstepy sa niesamowite,cale zycie przede mna a brzuch taki paskudny, juz nie karmie znacie dobry krem, ktory moze mi pomoc,
poza tym ciagle mam do zrzucenia 13kilo. tragedia w ciagu 4 miseicy spadl tylko kilo. ogolnie w ciazy przytylam 24 kilo. przed ciaza taka fajna bylam chudziutka, mam 174cm wzrostu i wazylam 60kilo, fajnie bylo a teraz 73 taka wielka baba ze mnie, moj chlopak mowi ze teraz wygladam bardziej kobieco ale nie podoba mi sie to, poza tym strasznie zaczely mnie bolec kolana, nie wiem czy to pzrez ten ciezar czy reumatyzm wlazi ale nie ejst dobrze,
no powod dlaczego w ogole pisze to taki, ze ciagle mnie cos kluje w podbrzuszu z prawej strony, czy to normalne, czy tez tak macie, wybieram sie do ginekologa ale mam dluga droge do niego, bo musze prywatnie i chcialabym do POlaka, a tu blisko nie ma nigdzie no i kroja taka kase ze szok, zrobilam ostanio cytologie czekam na wyniki, dobre i to, . chce tez dodac ze po porodzie nie mialam badania ginekologicznego gdyz w Anglii takie cos nie istnieje, czyli nie byla w ogole badana.
 
reklama
O tym, że mój brzuchol jest wielki świadczy fakt, że ostatnio babka w sklepie widząc moje zakupy skwitowała: no pani musi teraz jeść za dwóch i posłała mi porozumiewawczy uśmieszek:wściekła/y: Trochę mnie to zmartwiło ale ostatecznie akceptuję siebie jaką jestem i pocieszam się, że kiedyś mi ta opona spadnie:-)
A mialam podobna sytuacje, jak DAwidek mial z 2 miseiace, odbieralam przesylke i listonosz spytal mnie keidy rodze, tez mi sie glupio zrobilo:baffled:
 
Do góry