reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

U mnie waga pięknie rośnie... czuję się jakbym znowu w ciąży była :p:p
Po porodzie było 57, teraz 60...
Jak tak dalej pójdzie to za jakiś czas osiągnę wagę z końca ciąży...
nie podoba mi się to, a nadal nie jem tylko pożeram wszystko co znajdę w lodówce a słodycze to tonami, co jest z tym apetytem:/
 
reklama
Ja się opycham herbatnikami więc też na bank kg przybywa. Tylko że się nie ważę. Wagę oglądam podczas sprzątania jak ją wycieram z kurzu :D
 
Chcialabym zacząć robić brzuszki,lubiłam kiedys ćwiczyć 8ABS na brzuch,Weidera przerabiałam ale nudzi się po jakimś czasie.Tylko się strasznie boje,że coś mi puści po tej cesarce...ale chyba już nie powinno się nic stać ???Czy któraś z was już ćwiczy?
 
Hej;) ja jestem siedem tygodni po cesarce i nie wiem czy można już ćwiczyć? Byłam ostatnio obejrzeć sobie nową siłownie i takie smaki złapałam żeby się trochę poruszać:) Ja mam 168 cm wzrostu i ważę teraz 65 kg. W ciągu tych 7 tyg schudłam 15 kg, jeszcze 6,5 kg do wagi sprzed ciąży, ale chciałabym ważyć 55kg, więc jeszcze dycha do zrzucenia! Brzuchol mi dalej wisi i jest paskudny:/ Karmię cały czas piersią i mam nadzieję, że jeszcze mała ze mnie wyssie trochę kg;)
 
ja właśnie najgorzej, że mam okropny brzuch, ale nie dziwię się temu i w sumie nie wiem czego się spodziewałam skoro nigdy nie miałam płaskiego
 
reklama
No to ja chciałam się podzielić swoimi radościami i smutkami ... no bo z jednej strony strasznie się ciesze bo na wadze już prawie 5 kg mniej niż przed ciążą JUPIII :) i naprawde fajnie wyglądam, mieszcze się w niektóre ciuchy które już myślałam że spisze na straty :) ale niestety tak fajnie jest tylko w ubraniu bo w ostatnim miesiącu ciąży zrobił mi się rozstępy na brzuchu, które okropnie wyglądają :( już do konca życia czeka mnie kostium jednoczęściowy :/ Nie mówiąc już o piersiach, które przez karmienie to niedługo będą na brzuchu wisiały buuu :( może przykryją te rozstępy ;)
 
Do góry