reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

Pauletta moja koleżanka robi pyszna zapiekanke z brokuł , kupuje makaron takie kolorowe kokardki, i robi w sosie z warzywami mniam:)
Wy na dietach jestescie ale jak czytam jakie cudeńka gotujecie to też mi sie chce:)
 
reklama
pAuletta ale makaron mozna zrobic:)
najlepszy podobno jest z tych omletow z mikrofalowki.....
kroi sie go na paski i juz mamy makaron :)
sos do tego jakis i brokuly gotowane i juz masz danie;-)mozna tez z miesem :)

No,jajowa:-D:-D:-D:-Dja tam lubie jaja....a kiedys nie tknelam...moze dlatego ze mloda bylam:-D:-D:-p

EDIT:
Pauletta tutaj znalazlam taki przepis wczoraj...
http://forum.dieta-dukan.pl/viewtopic.php?f=12&t=3700'zobacz ile mozliowsci:)
 
Ostatnia edycja:
dziewczynki,jakie macie otreby?tzn.jakich firm.ja kupilam wczoraj oat bran i wheat nie bran a germ...no i zglupialam czy to wsio jedno czy niebardzo?
 
Cytrus wheat germ to są kiełki pszenicy czyli nie to co powinno:no: najprościej będzie jak zajdziesz do jakiegoś health shop tam powinni mieć Wheat Bran i Oat Bran, choć te drugie jak widzę już masz:-) widzę, że grono nam się powiększy super :-)

Ewelcia i jak tam po weekendzie?? ja wczoraj robiłam nutellę i pochłonęłam wsio na raz :zawstydzona/y::zawstydzona/y: no kurcze powstrzymać się nei mogłam a później mnie brzuch bolał echhh:sorry::sorry::sorry:
ciekawe jak tam Zgaguś na dietce czy trzyma się w tej PL :cool2:;-)
 
witajcie dziewczyny

Pauletta- całą nutelle:eek:. tez bym wciągła, zwłaszcza dzisiaj tak mi słodkie chodzi po głowie. Wczoraj dzieciaki miały "dzien słodyczy", dzisiaj jak to " ucztowanie" sprzątałam to myślałam że nie wytrzymam, tyle czokolaty, a ja nic nie moge skubnąć. Taka nutelka była by pocieszająca;-):tak:
Zmykam robić obiadek. Dzisiaj mam w planach naleśniki , Wcale nie mam ochoty na mięso, a to dziwne u mnie, bo ja ze słodyczy najbardziej schabowe zawsze lubiłam:-p;-)
Zmykam dziewczynki. Maurycy, Mikołaj i Max mają temperature, to chyba jakaś trzydniwka,
miłego dzionka dukanoweczki :-):-)
a i witam nową dukanowke:tak::-)
a no i zapomniałam, kolejny kilos mnie opuścił !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Pauletta a kiszka po weekendzie...
w sobote zjadlam paczka a pozniej jeszcze pol...poznije zamowilismy pizze ze znajomymi bo siedzili u nas i zjadlam dwa kawalki:baffled::eek::sorry:...ale wczoraj z rana mialam posiedzenie w toalecie...ciezko b ylo wyjsc...oj lecialo z emnie ciurkiem:sorry::crazy:....
Nawet i dobrze bo ma 0,5kg mnie teraz:-):tak:

Dzis mam warzywka i zupke kalafiorowa ugotowalam:)pyyyyszna jest
 
dziewczyny głupie pytanie, ale ja zafascynowana Waszymy sukcesami , mam ochotke na dietke:eek: tylko najwazniejszy dla mnie punkt to czy dieta jest droga? to znaczy ile musicie dołożyc do budżetu spożywczego na swoją diete? i te wszystkie rzeczy które jecie tylko wy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja też się dukam od dziś.
Sandrulińska ja nie wydałam nic więcej niż mam przeznaczone na jedzenie.

Dziewczyny mam pytanie czy można w Iralndii kupić Maizenę? Bo ja albo ślepa, albo nie spotkałam się ze skrobią. Będę wdzięczna za info.
 
Do góry