reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

ja tez tak jak wiekszosc z nas staram sie w miarę zdrowo odzywiac patricka :tak: .....ale jak czasami mały poliże lizaka czy zje kawałek ciasteczka to nie robie z tego afery .:no: -nie ma sensu ....mam duzo wiecej innych problemów na głowie niz rozmysślać nad zjedzonym przez patryka ciasteczkiem ....
......moim zdaniem najwazniejsze to to ze sie staram ......no a ze czasami go nie dopilnuję albo sama mu dam coś polizać....no cóż nie jestem perfekt.... :zawstydzona/y: ;-) ..........ale sie staram:-) ;-)
 
reklama
Dzisiaj Antoś zjadł ze smakiem kawałek chleba razowego z masełkiem ...zajadał się przy tym...(był chleb z pięciu zbóż...):tak: :tak: :tak:
 
karolkaz - a ten chlebek miał ziarenka w całości? już dawno zastanawiałm się nad takim ale boje się, że Kuba zakrztusi się np. słonecznikiem a razowy chlebuś Kuba już jadł ale bez dodatków
 
karolkaz - a ten chlebek miał ziarenka w całości? już dawno zastanawiałm się nad takim ale boje się, że Kuba zakrztusi się np. słonecznikiem a razowy chlebuś Kuba już jadł ale bez dodatków
Aqua- wiesz co ma ziarna ..no może w całości nie...ale jest dużo różnych różnistych paproszków:tak: :tak: :tak: ja się też obawaiałm jak Antek sobie poradzi ale przy jego małej ilości zębów dał sobie rade bardzo ładnie..:tak: :tak:
 
ja tez sie zastanawiałam zeby taki chlebek podać patrykowi....musze poszukać coś ciekawego w sklepie:tak: ;-)
a zaksztusić sie nie powinien ......bo coraz częściej zauwazam ze patryk przestaje lubiec wszelkiego rodzaju papki .......nawet zupy bardziej lubi jak sa duze kawałki :tak: ...........poprostu lubi jak ma co ugryźć no i jak mu coś zgrzyta między zębami:-D :-D :-D :-D
 
ja tez podalam taki chlebek-ale nie razowy bo tu takiego nie widzialam-tostowy z ziarnami(tutaj nie ma rogalow,normalnych bulek i chleba-tesknie za naszym rodowym pieczywem)
karolkaz z maselkiem u nas jest beeee pluje-za to wcina suchy:-)
 
Sylwuś każdy maluch ma swoje ulubione smaki...Antek w sumie nie wydziwia...:tak: :tak: chociaż jest taki jeden soczek BoboFruta, który mu nie podchodzi ...chyba z winogronami i czyś jeszcze a i jeszcze za tymi herbatkami w granulacie też średnio przepada;-)
 
karolka moj tylko 2 razy mial okazje pic bobo fruta-tutaj nie ma tego typu sokow a szkoda i herbat dla niemowlat tez brak.ogolnie w porownaniu z pl to maly wybor

co do upodoban smakowych-tak maja juz swoje ulubione potrawy i tego za czym nie przepadaja-kacper uwielbia spaghetti(sloiczkowe),rosolek z lanymi kluseczkami a z owocow to banany

wczoraj kupilam kawalek arbuza-ale nawet nie posmakowal-od razu wyrzucal z reki nie chcial nawet sprobowac
 
no i dobrze ze wreszcie ktos zmienil temat ;-) :tak:

za bardzo nerwowo sie tu robi ostatnimi czasy,a zamiast nas forum przyblizac do siebie to oddala....

szkoda ze nie mozna tak "beztrosko" opowiedziec co jadly nasze dzieci no coz, widocznie taki niektorych los.... ktos mowi, inni maja sluchac
 
reklama
no to ja jestem wyklęta na bank, bo Piotr spróbował czekolady, ale mu nie odpowiadała, więc teraz kręci główką na jej widok. pewnie i tak będę inna jak napiszę, ze Piotr pije w nocy wodę z herbatką proszkową jak się obudzi. bo wody czystej nie ruszy, a po co ma mi się zanosić od płaczu wybudzone dziecko w środku nocy.
 
Do góry