reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

ja jogurcik podaje co drugi dzien-malutki kubeczek taki

twarozek zrobilam sama i sama zjadlam:-p-nie lubi ani zoltego(dalam kawalek i plul na kilometr) po twarozku odruch wymiotny:tak::eek:-wiec jemy jogurciki co 2 dni
 
reklama
U nas jogurt naturalny danone bez cukru juz od dawna w menu i to codziennie :-) Twarożek ziarnisty z piątnicy daję co drugi dzień, ale coś się mój smakosz nie do końca do niego przekonał - zjada tylko kilka łyżeczek.
 
niesety moja corka nie bedzie jak jej rodzice smakoszem rozneo rodzaju serkow jogurcikow itd :-D :-D :-D
niesety jogurtu naturalnego tknac nie chce,
serka wiejskiego tez nie :wściekła/y: :-)
deserku jagodowo jablkowego z jogurtem firmy hipp tez nie chce moze jej jogurt w zupce zasmakuje :-) :confused:
 
mały jadł Bielucha i jogurt naturalny oraz jagodowy wymieszany z Sinlakiem - ale nie może jeść tego codziennie bo mu się odbija okrutnie jak drugi dzień pod rząd je nabiał; także przeplatam mu raz z jajecznicą, lub z czymś innym
 
u nas jogurt naturalny nie posmakował Agatce (nie dziwię się, bo ja też nie lubię;-)), za to serek naturalny bieluch - strasznie!!!
dzisiaj na śniadanie Agatka dostała miąższ z bułki kukurydzianej z serkiem - sama wcinała aż furczało (choć potem krzesełko było do mycia, jak i cała Agatka) :-D
 
reklama
Do góry