reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

Moja Madzia w zeszla niedziele skonczyla 3 miesiace, stwierdzilam ze wyproboje czy da rade zjesc owoce z bobovity i mamy juz na koncie slodkie jabluszka i jablka z bananem - te drugie smakowaly zdecydowanie bardziej ale dzis zrobila ciemna ( troche fioletowa !!) kupke, pozatym czuje sie dobrze, nie ma wysypki itp czy mam sie tym martwic ?
zastanawiam sie tez czy moge jej wprowadzic kaszke bananowa zamiast ostatniego karmienia ? czy lepiej zaczac od kleiku ?
kazdy schemat zywieniowy mowi cos innego wiec przestalam sie nimi sugerowac
 
reklama
Moja Madzia w zeszla niedziele skonczyla 3 miesiace, stwierdzilam ze wyproboje czy da rade zjesc owoce z bobovity i mamy juz na koncie slodkie jabluszka i jablka z bananem - te drugie smakowaly zdecydowanie bardziej ale dzis zrobila ciemna ( troche fioletowa !!) kupke, pozatym czuje sie dobrze, nie ma wysypki itp czy mam sie tym martwic ?
zastanawiam sie tez czy moge jej wprowadzic kaszke bananowa zamiast ostatniego karmienia ? czy lepiej zaczac od kleiku ?
kazdy schemat zywieniowy mowi cos innego wiec przestalam sie nimi sugerowac
moj maly tez mial po jabluszku czesciowo ciemna kupke ... wiec prawdopodobnie jest normalne
 
Ja bym zaczęła od kaszki kukurydziano-ryżowej Nestle, tak mi kiedyś poleciła dobra pediatra przy Kacperku i teraz też od tego zaczęłam zagęszczanie, potem przechodziłam na ryżowe z owocami... no i ta lekarka zaleciła najpierw przygotowywanie takiego mleka na 150ml wody, dodac mleko i ok. łyżkę czubata kaszki, wtedy jest to takie zagęszczone kaszką mleko, 2 takie posiłki w ciągu dnia, rano i przed snem
 
mamcie mam pytanko powiedzcie mi czy kaszke (taką gęstą hihi jedzona łyżeczką:-)) dajecie maluchom na mleku czy jakąś inną na wodzie czy jaK:-) bo ja dziś Kapikowi zrobiłam 150 ml. mleka + 3,5 łyżki kaszki bobovity bananową i zjadł prawie całość:-) w szoku byłam:-) bo on tyle mleka to pije tylko ok. 19...i to ostatnio nawet nie zawsze:-)

więc z góry dziękuję za odpowiedzi bo ja nie wiem;-)
 
Witam wszystkie mamy. Dziewczyny czy ktoras z was daje swojemu skarbowi mleko bebilon pepti, chcialabym sie dowiedziec czy wasze dzieci jedza bez probemu kaszki przyrzadzane na tym mleku. Moj skrb jest na piersi ale czasami musze go dokarmic, lekarka przepisala nam bebilon pepti bo maly mial przez kilka dni wysypke. Jeszcze nie podawalam mu zadnego posilku, ale od przyszlego tygodnia bedziemy probowac smakow.
 
mamcie mam pytanko powiedzcie mi czy kaszke (taką gęstą hihi jedzona łyżeczką:-)) dajecie maluchom na mleku czy jakąś inną na wodzie czy jaK:-) bo ja dziś Kapikowi zrobiłam 150 ml. mleka + 3,5 łyżki kaszki bobovity bananową i zjadł prawie całość:-) w szoku byłam:-) bo on tyle mleka to pije tylko ok. 19...i to ostatnio nawet nie zawsze:-)

więc z góry dziękuję za odpowiedzi bo ja nie wiem;-)
Sabinko ja daje na mleku :tak:
To swietnie,ze Kapik tak wcinał.Musiało mu bardzo smakować :tak::tak::tak:
 
reklama
ja daje malucha kaszke mleczno ryzowa:-)

Dziewczyny ja mam taki problem...był czas ze Adas zjadał ok 18 potem spał do 4 rano i było super teraz zaczoł sie budzic w nocy ok 1 na posiłek a drugi ok 5:-( ok 18 potrafi zjesc 180kaszki i popic 100ml herbatki wiec teoretycznie powinien byc najedzony ale on i tak budzi sie w nocy na 180 kaszki lub mleka juz nie wiem co robic aby zlikwidowac ten jeden posiłek nocny...macie jakies pomysły
 
Do góry