reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

reklama
a ja myślałam,że tym razem się uda. i codzienne przytulanka (więc nie sposób przeoczyć ovu) i szczytowanka (więc "popychanie" plamniczków do celu) i nie myślenie o dzidzi ( wakacje! starałam się wrzucić na luz) i różne pozycje (i te bardziej i te mniej "płodne"-oby przyjemne) :)
a tu nic....
znowu @ przyszła. i to kilka dni przed czasem. zaskoczyła mnie. no i się spłakałam.

jak to jest,że są ludzie,którzy wpadają- ludzie,którzy tych dzieci na początku albo i do końca wcale nie chcą. a my-co możemy stworzyć fajne warunki, rodzinkę, ciepełko, otoczyć miłością- NIC.....

to dopiero/już trzeci cykl. ile jeszcze przed nami? aż strach się bać....

znikam do pracy.
buziaki Dziewczyny!

p.s. podeślijcie troszkę fluidków-może po małpie się nam uda? :laugh:
 
Witajcie, przyjmiecie do swojego grona NOWĄ???? Od 3 miesięcy staramy się o Maluszka i jak na razie nic i szybko nie będzie, bo okazało się, że moje cykle są bezowulacyjne, ale os nowego cyklu mam dostać leki które wystmlują ovu:) i mam nadzieje, że w końcu się uda, bo już nie moge się doczekać na Kruszynke.
 
#ania# witaj w szeregach :) .. zapraszam do watku glownego ;)

niuni fluidki na specjalne zamowienie ;)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
dziękuję bardzo bardzo za magiczne fluidki. mam nadzieję,że jak tylko @ mi minie, to z całą parą zaczniemy jakże przyjemne przytulanka..... :laugh:
przez tą małpę mam dziś dołek- wszystko powoduje u mnie płacz :( nie przepadam za taką sobą.

buziaki!
 
hej witam Wszystkie Staraczki !!!
Okres mi się spóźnia już 3 dni, ale nie mam odwagi zrobic testu ciążowego :( mam przeczucia, że i tym razem nic nam nie wyszło a to spóżnienie @ to tylko kwestia stresu i nerwów !!! Ostatnio jestem bardzo drażliwa i szybko się denerwuje no i jeszcze do tego nerwowa atmosfera w pracy i pewnie dlatego @ się spóżnia - choć gdzieś na dnie serca tlą się iskierki nadzieii, że może w końcu się udało !!! Nie robie testu - jeszcze zaczekam, jakby coś się zmieniło dam Wam znać !!! Mam bardzo obfity śluz - i nie wiem co to może oznaczać, no i bolą mnie piersi (same sutki) - dziwne bo nigdy tak nie miałam, ale mogą to być objawy okresu, ale też nie koniecznie!? W każdym razie - czekam !!! Pzdrawiam Wszystkich papapapa
 
reklama
211706fyq7.jpg
 
Do góry