reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki

reklama
Wioletko,bardzo fajną upatrzyłas spacerówkę,wydaje sie solidna i poręczna:tak:
agar-a co to za firma? Bardzo ładnie wygląda tylko że ja nie gustuję w trzykołówkach;-) najwaźniejsze,że wam jest wygodnie!:tak:
A my dzis przesiedlismy sie do spacerówki;-) :tak: gondolka już za mała;-) i tak długo z niej korzystalismy:szok: a ze spacerówki Roan jestem też zadowolona,ma regulacje oparcia do płaskiego,regulowany podnózek,jest wygodna...tylko że ciężka i masywna i w maju/czerwcu kupujemy chyba Graco Quattro...
Napiszcie,jesli macie już lekkie spacerówki,jak wam się sprawują,jakiej są firmy itp!
 
Wiolu fakna ta parasoleczka!!!
Agar wasz wozek wyglada nie tylko ladnie ale i jest duzy i widac ze Tulka ma duzo miejsca do brykania!!! Bardzo ladna furka!!!
 
Wiolu fajnkitka spacerowka:)my niedlugo tez szukamy czegos mniejszego,bo ta ktora mamy malo poreczna jest na miasto i zakupy.
Agar fajna 3-koloweczka!!:)
 
Ja mam Quinny Speedy SX. Z głębokiego jestem bardzo zadowlona, w zeszłym tygodniu przesiadłam sie na spacerówkę. Jedyne co to brak mozliwości przełożenia raczki. Nie wiem dlaczego nie zwróciłam na to uwagi przy zakupie. Ale i tak jestem bardzo zadowolona, Natusia także!No i wózek w miare lekki, mieszkam w bloku i dźwiganie to jednak kłopot...
 
Witam Was Dziewczynki po dłuższej przerwie! Dużo mam do opowiedzenia ale to na innym wątku 8-go marca mój mąż mnie i naszemu synowi zrobił niespodziankę kupił nam nowy wózeczek speceróweczkę z BABYdesing - SPRINTA... to kilka jego fotek, fajna bo leciutka w porównaniu do roanka, który ważył 16 kg, ona waży jedyne 8,5 kg, i co najważniejsze składa się, bez specjalnego wysiłku, i mieści się do bagażnika, dla nas to bardzo ważne, tybardziej że tego lata chcemy zwiedzić trochę Polski np. odwiedzić Wiolkę w Skawinie.... boziu już się nie mogę doczekać!:tak: :happy:
 
reklama
Do góry