reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

reklama
kamila1982 wydaje mi sie,ze nie ma w Londynie tego wózka. Mojego meza brat z żona mieszkają w Londynie i teraz niedawno kupowali w Polsce taki sam wozek jak my mamy (spodobał im sie nasz) i kurierem wysyłali do Londynu

I to jest mysl tylko czy to nie bedzie troche w ciemno? Czy tez powinnam go wyprobowac najpierw? Bo do Pl sie nie wybieram :baffled:
 
Ja właśnie patrze na necie oglądam ale w ciemno nie mam zamiaru kupować żeby nie okazało się to totalną klapą =) a was opinie też chciałam zapytać bo niektóre z was mają już duże doświadczenie w tym temacie =)
 
Tako są ładne i funkcjonalne ale przy tym strasznie ciężkie. Nie miałam z nimi kontaktu ale taki mi się wnioski nasunęły patrząc po danych technicznych i filmikach na youtube.
Ja muszę się rozejrzeć za tymi Xlanderami na czterech kołach. Widziałam jeden to wydawało mi się że jest strasznie niski.
 
Tako są ładne i funkcjonalne ale przy tym strasznie ciężkie. Nie miałam z nimi kontaktu ale taki mi się wnioski nasunęły patrząc po danych technicznych i filmikach na youtube.
Ja muszę się rozejrzeć za tymi Xlanderami na czterech kołach. Widziałam jeden to wydawało mi się że jest strasznie niski.

Nie zgodzę sie,ze moj tako jest ciężki. Juz pisałam wczesniej,ze bez problemu wnosiłam cały wozek z dzieckiem w srodku na pierwsze piętro, a jestem chudzina 50kg, tak samo ciagle wkladanie i wykładanie z bagażnika, spokojnie dawałam rade.
 
Oo! To jeszcze lepiej :) wypróbuj jakikolwiek tako, bo one sa bardzo podobne do siebie i wtedy zdecydujesz czy to wozek dla Ciebie

Poki co nie mam jak wyprobowac bo to na internecie widzialam :) A model chce raczej ten co ty reklamowalas bo wydaje sie miec same zalety i przedewszystkim pasuje mi to ze nadaje sie na plaze, do lash itp, dla nas to bardzo wazne.
 
reklama
Do góry