reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

No masz rację warto zapytać co i jak ale myslę,że nawet pompowanie kółek to nie taki straszny minus wózka ;-) ja też się waga nie przejmuję,bo do windy i z windy dam radę ;-)
 
reklama
bardzo mi sie podobaja kolory w tych wozkach i wlasnie ten sporotowy wyglad co tutaj w UK malo jest spotykane aby spotkac np zielony czy rozowy wozek..oczywiscie nie chce takiego ale jakies wtsawki kolorystyczne ladnie beda wygaldac a maja ogromny wybor...
maz juz akceptuje ten wozek ale jeszcze mamy troche czasu wiec moze cos jeszcze wypatrze...

kolezanka tutaj z UK ma tez Tako jumpera i mowi ze jest mega zadowolona wiec kto wie ;-)
 
Damy radę :-) będziemy pewnie szukały jeszcze ale na ta chwilę jakbym miała kupować to ten jest naprawdę niezły wózek ;-)
 
ahh w tym sie chyba zakochalam
podalas linka i wypatrzylam...taki kolorek mi sie podoba
Producent wzkw i artykuw dziecicych - TAKO - wzki dziecice, wzki lalkowe, spacerowe...
jumper_gt_g_6.jpg
jumper_gt_g_1.jpg

jumper_gt_g_2.jpg
jumper_gt_g_3.jpg

jumper_gt_g_4.jpg
jumper_gt_g_5.jpg
 
Tush śliczny ten wózeczek :))))

Anulka
ja się na nie patrzyłam bo są dostępne w UK ale cena 300f mnie troszku odstraszyła ile kosztują w Polsce?
 
ten sam co ja ogladalam to w polsce kosztuje 1380zl a w UK 285 funciakow plus 34 przesylak wiec nie ma az tak wielkiej roznicy jak sie policzy...

wydaje mi sie ze wozek taki jak pokazalam jest w rozsadnej cenie a Polacy sciagaja go z polski na ebay - widzialam chociaz mozna przeciez wyszperac jakis uzywany ;-))) jescze mamy troche czasu kochane na zakup wozka

a mi wszyscy w kolo powtarzaja zebym wozka nie kupowala przed urodzeniem dziecka ze to pecha przynosi hehe
ale tak do konca nie wierze w to...
mi rodzice kupuja wiec pewnie z nim przyjada zaraz po urodzeniu malego albo wysla mi go z kilka tyg przed porodem
 
reklama
Do góry