reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki styczniowych maluchów

Witam wszystkie przyszłe mamy!
Jestem studentką IVr fizjoterapi, przeprowadzam wśród przyszłych mam ankiete odnośnie występowania bólów kręgosłupa w ciąży. Będe bardzo wdzięczna za wypełnienie jej online. Ankieta jest anonimowa, zajmie dosłownie kilka minut. Z góry dziękuje i życzę zdrowia Wam i maluszkom! :*
Link do: OCENA CZĘSTOŚCI WYSTĘPOWANIA BÓLÓW KRĘGOSŁUPA U KOBIET W CIĄŻY
 
reklama
@idealka ja nie miałam opcji w wózku przekładanej rączki, myślałam nawet o niej, ale słyszałam, że słabo się prowadzi w wersji obróconej. Także poszukaj w sieci na ten temat.
Wpisz forum wózkomaniaczek i może coś znajdziesz.
 
Ja, tak jak Czoperka, przekładałam siedzisko spacerówki i głownie przy baaardzo dużym wietrze. Z tym, że z moją kubełkową nie było problemu, bo ustawiałam w pozycję leżącą, łapałam za ramę (która szła naokoło siedziska) i było całkiem sprawnie i bezpiecznie (dobrze wyważone, więc małe ryzyko, z poleci mi siedzisko podczas wpinania).

@julia0903 hmmm, nie chcę komentować Quinny Mood, ale bardzo po Twoim wpisie rzucał mi się w oczy i widziałam kilka wad funkcjonalnych :-( Nawet nie chciałam pisać i dalej nie będę, bo bardzo Tobie się podobał a z tym się po prostu nie dyskutuje :-) Wybierz to, co Tobie się spodoba i będzie pasowało :-)
 
@MiMeMi napisz swoje zdanie. Mnie też się podobają Quinny ale może nie zwracam uwagi na istotne rzeczy. Ostatnio wózka używałam prawie 10 lat temu i zapomniałam na co zwracać uwagę [emoji4]



Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dla mnie ten wózek odpada za:
1. Trzy koła, jestem wierna czterem.
2. Płytkie siedzisko w spacerówce.
3. Pałąk - wolę tradycyjne.
4. Mały kosz na zakupy - ja targam mnóstwo ze sobą więc to dla mnie ważne.
5. CENA - kosmos, ale jak kogoś stać to spoko :)
6. Czytam że stelaż ze spacerówką to 15 kg... serio?! to moja kobyła Jedo waży niecałe 13. Przecież kubełkowe powinny być poniżej 10 kg.
 
Dla mnie ten wózek odpada za:
1. Trzy koła, jestem wierna czterem.
2. Płytkie siedzisko w spacerówce.
3. Pałąk - wolę tradycyjne.
4. Mały kosz na zakupy - ja targam mnóstwo ze sobą więc to dla mnie ważne.
5. CENA - kosmos, ale jak kogoś stać to spoko :)
6. Czytam że stelaż ze spacerówką to 15 kg... serio?! to moja kobyła Jedo waży niecałe 13. Przecież kubełkowe powinny być poniżej 10 kg.
Pani, która prowadzi komis z wozkami, sama odradzala tego typu wozki, bo sa dobre tylko jak ktos chodzi do galerii na spacery po rownych plytkach, wozek bardziej na pokaz niz funkcjonalny.
Ale kazdemu moze sie podobac co innego warto popatrzec na yt na rozne testy wozkow i filmiki, to pomaga w wyborze.
 
Dobrze, że piszecie dziewczyny, co dwie głowy to nie jedna [emoji3] . Dzisiaj planuję wpaść do świata dziecka i pooglądać wózki właśnie. Od 10 lat wiele się zmieniło. Mój poprzedni wózek był ciężki, zajmował masę miejsca po złożeniu i przeklinam go do tej pory. Teraz chcę kupić coś naprawdę fajnego, z czym nie będę musiała się męczyć. Myślę o kupieniu używanego, tutaj może zaoszczędzę.


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
MiMeMi kochana ja im bardziej czytalam o nim tym wiecej wad niz zalet! Wiec dzis po wizycie zajechalam do sklepu, obejrzalam wozki i padl juz wybor na Mutsy[emoji4]
Cena troche porazajaca ale usmiech do meza i nieodmowi[emoji4] a znajoma ma gondole po synu to odkupie[emoji4]

Gato wlasnie ten Mutsy ma najlzejsza gondole i wogole jest lekki;)
 
reklama
Do góry