reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI-jakie kupujemy , polecamy

reklama
Na stronie Mutsy.com takiego nie ma. Jest 4Rider, Easyrider i Transporter. Albo mi nie pokazuje w wersji na Stany:wściekła/y:. Ale znalazłam go na innej stronie i fajnie wygląda. Koła ma fajne!
W ogóle te Mutsy mi tu wychodzą na jedne z tańszych, oczywiście wśród wózków z gondolą.
 
Angel mamy pytanie ,wiesz jak wyglada przeslanie wozka z pl? Bo jak ja czasem przesle jakas paczke to wszystko musi byc zapakowane w pudlo i miec jakies wymiary, a wiadomo ,e kupujac wozek nie bedzie on zapakowany hmmm.

Ja mam kilka opcji kupic w pl wyslac ew jak bede na swieta wrocic z nim, tylko nie wiem czy moge do samolotu zabrac nie majac w nim dziecka. Znalazlam tez na ebay Stroller Pram Pushchair 3 in 1 travel system Car Seat ! | eBay Pram Pushchair * Dino * swivel wheels 3in1 from lux4kids 3in1 Travel System | eBay PRAM PUSHCHAIR BUGGY 3 IN 1 TRAVEL SYSYTEM SEE COLOURS | eBay
 
Angel mamy pytanie ,wiesz jak wyglada przeslanie wozka z pl? Bo jak ja czasem przesle jakas paczke to wszystko musi byc zapakowane w pudlo i miec jakies wymiary, a wiadomo ,e kupujac wozek nie bedzie on zapakowany hmmm.

Ja ostatnio wysyłałam fotel z PL, bardzo niewymiarowy. Dogadałam się z firmą i za 5 funtową dopłatą wzięli. Zawsze możesz wózek zapakować w jakiś karton, byłby bezpieczniejszy.
 
Ja mam kilka opcji kupic w pl wyslac ew jak bede na swieta wrocic z nim, tylko nie wiem czy moge do samolotu zabrac nie majac w nim dziecka. http://www.ebay.co.uk/itm/PRAM-PUSH..._BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item35b0dfe218
Możesz, ale musisz dopłacić za nadbagaż. Ale wózek w sklepie jak się kupuje, to w kartonie będzie. No chyba, że jakiś z drugiej ręki.


Mi zostały cztery wózki do wyboru. Dzisiaj u znajomych obejrzę jeden z nich, na oglądanie reszty trzeba się będzie do sklepu przejechać. A potem i tak pewnie kupię ten, który będzie miał najładniejszy kolor:-D.
 
reklama
Do góry