reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI-jakie kupujemy , polecamy

reklama
No właśnie Angel szkoda, ale ja pewnie przed samą decyzją i kupnem poczytam u dziewczyn we wcześniejszych miesiącach co one piszą
A kiedy w ogóle dziewczyny planujecie zakup wózka?
 
Oj wozek i kolyske zdecydowanie po nowym roku , luty w strone marca ;-)
Bedzie trzeba na adres rodzicow kupic oba i beda musieli nam nadac dwie paki co zrobic ;-)
 
My jesteśmy zdecydowani na Kunerta Gold w 100%. Cena przystępna i z relacji znajomej wiem, że jest na prawdę dobry. Planujemy zakup styczeń/luty, no chyba, że wcześniej jakaś promocja się trafi :)

Kołyskę też już wypatrzyliśmy :) Tatuś obiecał, że kołyska będzie 1 świątecznym prezentem :) Bo jakby nie było dzidzia będzie z nami, mimo, że w brzuszku to prezent też się jej należy, a co :-)
 
Atan fajną brykę ktoś Wam podarował :tak: oby więcej takich niespodzianek :-p

widzę, że kunert to popularny wózek teraz - wygląda całkiem całkiem :tak:

Tunia spokojnie, na pewno cos znajdziesz odpowiedniego :tak:
 
reklama
a ja mam juz wozek dostalam za free dokupilam fotelik jedynie ;-)
oto zdjecie a i adaptery do gondoli dokupilam ;-)

Powiedz mi jak go oceniasz?? sterowność? lekkość?? no i rozumiem że był używany więc czy się bardzo zniszczył ?? bo ja też taki chcę tylko że nowy dużo kosztuje, ale w sumie planujemy wiecej niż jedno dziecko dlatego pytam czy się niszczy :-)
 
Do góry