reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI-jakie kupujemy , polecamy

reklama
Nie wiem jak z przesylka, my bedziemy zamawiac na domowy adres i mamy nadzieje, ze szwagier przywiezie nam autem na przelomie stycznia/lutego razem z kolyska i kotem ;-)
A teraz jak bedziemy wracac zamiast bagazu do samolotu bedziemy nadawac tez paczke przez firme- taka sama cena a w karton wrzuci sie ciuchy, te ciuszki dzieciece co dostalam, jakies ksiazki i 20 kg poleci i po 2 dniach od naszego rpzylotu bedzie pod domem ;-) A nie telepac sie z lotniska z torba gdzie kg moze i mozna 30 ale ciekawe w jakich produktach bo wymiarowo oraniczona..
 
Cześć dziewczyny czytam wasz wątek praktycznie od początku no może nie cały kiedyś już pisałam przedstawiałam się.Z 2 miesiące temu znalazłam wózek który mi odpowiada ale nie mam pojęcia gdzie go mogę zobaczyć na żywo chodzi mi o tako laret czy któraś z was widziałam ten wózek ??
 
Moniko Tako to polskie wózki, więc może trzeba napisac do producenta, bądź przedzwonić (maja infolinię) i tam może udziela odpowiedzi, gdzie najbliżej swojego miejsca zamieszkania możesz szukac tych wózków :tak: ewentualnie podzownic po okolicznych sklepach z artykułami dziecięcymi;-)
 
U mnie pełno tako od wyboru do koloru jest nawet nowość której na necie nie ma ale na lareta czekają i niewiedzą kiedy będzie.A ceny tańsze w sklepie niż od producenta.W Stargardzie Tako najbardziej się sprzedaje a ja kiedyś miałam i był rewelacyjny i teraz będzie tako ale muszę zobaczyć lareta jak mi nie podpasuje to captive kupie:)
 
reklama
A ja oczywiscie standardowo polecam X-landera. dla mnie to mercedes wsrod wozkow, a wiem co mowie mialysmy juz je z 4;-) Super sie prowadzi pomimo slusznej wagi, zwrotny, amortyzowany, szeroka, wygodna spacerowka, idealna na wszelkie wertepy i krawezniki
 
Do góry