reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

W jakimś sklepie we Wrocławiu, ale wyglądała jak ta tylko zamiast żyrafy miała króliczka: 91144233_1_1000x700_kolyska-zyrafka-z-wyposazeniem-biala-zielona-gora_rev002.jpg91144233_8_1000x700_kolyska-zyrafka-z-wyposazeniem-biala-_rev002.jpg
 

Załączniki

  • 91144233_1_1000x700_kolyska-zyrafka-z-wyposazeniem-biala-zielona-gora_rev002.jpg
    91144233_1_1000x700_kolyska-zyrafka-z-wyposazeniem-biala-zielona-gora_rev002.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 43
  • 91144233_8_1000x700_kolyska-zyrafka-z-wyposazeniem-biala-_rev002.jpg
    91144233_8_1000x700_kolyska-zyrafka-z-wyposazeniem-biala-_rev002.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Kołyski są słodkie, ale ponieważ mamy już łóżeczko zdobyczne, to na kołyskę nie starczy miejsca w naszej sypialni.

A ma ktoś jeszcze zdanie o wózkach firmy tako? Podoba mi się strasznie taki:
timthumb%20%281%29.jpg


Tylko rzecz w tym, że ja nigdy nie miałam styczności z wózkami i jedyne co na razie wiem, to że chcę mieć pompowane spore koła i zestaw 3w1 z fitelikiem i w sumie tyle. Dalej się nie znam. Moje koleżanki jeszcze nie rodziły, nie mam się kogo doradzić nawet.

Podoba mi się jeszcze wózek z firmy bebetto, zna ktoś? Jakies opinie?
bebetto-luca-wozek-wielofunkcyjny-2w1-wariant-17.800x600-s.jpg
 
Kołyski są słodkie, ale ponieważ mamy już łóżeczko zdobyczne, to na kołyskę nie starczy miejsca w naszej sypialni.

A ma ktoś jeszcze zdanie o wózkach firmy tako? Podoba mi się strasznie taki:
timthumb%20%281%29.jpg


Tylko rzecz w tym, że ja nigdy nie miałam styczności z wózkami i jedyne co na razie wiem, to że chcę mieć pompowane spore koła i zestaw 3w1 z fitelikiem i w sumie tyle. Dalej się nie znam. Moje koleżanki jeszcze nie rodziły, nie mam się kogo doradzić nawet.

Podoba mi się jeszcze wózek z firmy bebetto, zna ktoś? Jakies opinie?
bebetto-luca-wozek-wielofunkcyjny-2w1-wariant-17.800x600-s.jpg


ten pierwszy widziałam na żywo w smyku, fajnie wyglada ale nie czytałam opinii o nim, skoncentrowałam się na teutonii i emaljunga :)
 
Ciastko te Captivia maja dość dobre opinie. Bo np. Laret (też tako, który mi się bardzo podobał) ma nie najlepsze. Ja mam teraz na oku tako alive. Jest to jeden z nowszych modeli, ale jak narazie są babeczki z niego zadowolone. Zobaczymy za pół roku czy opinie sie nie zmienią
 
Ciastko ja mam wózek Bebetto Murano, koleżanka tak zachwalała ten wózek, że aż mnie przekonała. Dla mnie największym plusem były koła, wóżeczek w wersji z gondolą spisał się świetnie, natomiast wersja spacerowa jest po prostu wstrętna, wielka, nieporęczna. Wózek jest bardzo solidny ale też strasznie ciężki, raz musiałam go wnieść na 3 piętro to między 1 a 2 siedziałam jak dziecko i beczałam. Spacerówce podziękowałam.

Murano.jpg






Emiśkę woziłam w spacerówkach Bertonii i Mamas&papas Sport obie świetne. Jedna świetna w teren a druga do jazdy po mieście i galeriach.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kołyski są słodkie, ale ponieważ mamy już łóżeczko zdobyczne, to na kołyskę nie starczy miejsca w naszej sypialni.

A ma ktoś jeszcze zdanie o wózkach firmy tako? Podoba mi się strasznie taki:
timthumb%20%281%29.jpg


Tylko rzecz w tym, że ja nigdy nie miałam styczności z wózkami i jedyne co na razie wiem, to że chcę mieć pompowane spore koła i zestaw 3w1 z fitelikiem i w sumie tyle. Dalej się nie znam. Moje koleżanki jeszcze nie rodziły, nie mam się kogo doradzić nawet.

Podoba mi się jeszcze wózek z firmy bebetto, zna ktoś? Jakies opinie?
bebetto-luca-wozek-wielofunkcyjny-2w1-wariant-17.800x600-s.jpg

Ludziska bardzo często kupowali wózek tako, bo w moim sklepie był najtańszym wózkiem z fotelikiem, ale te starsze modele (bo już nie pracuje w tej branży od 5 lat) były bardzo kiepsko wykonane. Wyglądały, jakby miały się rozwalić, materiały były bardzo kiepskie i szorstkie dla dziecka. Teraz wszystko powoli się zmiana i zaczynają te wózki jakoś wyglądać i funkcjonować. Do tego stopnia, że sama mam na oku jeden wózek.
 
Do góry