reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wózek

Elwirka1665

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
28 Sierpień 2022
Postów
105
Witam
Kupiliśmy wózek carrello ultra 2 w 1
Dzisiaj byliśmy na pierwszym spacerze z córeczką.
Gondole mamy przymocowana na adapterach podwyższających.
Na nierownej nawierzchni gondola się trzęsie.
Nie wiem czy to normalne czy jest jaka wadę.
Proszę o waszą opinię jak to jest u was w wózku.
Pozdrawiam
 
reklama
Witam
Kupiliśmy wózek carrello ultra 2 w 1
Dzisiaj byliśmy na pierwszym spacerze z córeczką.
Gondole mamy przymocowana na adapterach podwyższających.
Na nierownej nawierzchni gondola się trzęsie.
Nie wiem czy to normalne czy jest jaka wadę.
Proszę o waszą opinię jak to jest u was w wózku.
Pozdrawiam
A da się bez adapterów?
 
Bez adapterów podwyższających jest o wiele lepiej ale wózek jest niższy.nie za bardzo mi się to podoba.
Głównie chodzi o bezpieczeństwo dziecka i jego wygodę w takim przypadku. Trzęsienie noworodkiem i niemowlakiem jest bardzo niebezpieczne.
Skoro bez adapterów się tak nie trzęsie, to wina jest adapterów. Reklamuj je. A jeśli się okaże, że taki ich urok, no to musisz z nich zrezygnować. I tyle. 🤷
 
Da się też kupić przedłużkę do rączki wózka, gdzieś kiedyś to widziałam w necie. Montuje się to na ramię w miejscu gdzie jest rączka i to też podwyższa uchwyt o te kilkanaście cm.

Trząchanie dzieckiem w każdym wieku nie jest ok, nie tylko niemowlakiem. 2-3 latek też jeszcze nie amortyzuje sobie każdego wstrząsu jakiego doświadcza. Piszę o tym, bo jest jakiś konsensus, że z starszymi dzieciakami można jeździć po wybojach jakby to było zupełnie bezproblemowe
 
reklama
Da się też kupić przedłużkę do rączki wózka, gdzieś kiedyś to widziałam w necie. Montuje się to na ramię w miejscu gdzie jest rączka i to też podwyższa uchwyt o te kilkanaście cm.

Trząchanie dzieckiem w każdym wieku nie jest ok, nie tylko niemowlakiem. 2-3 latek też jeszcze nie amortyzuje sobie każdego wstrząsu jakiego doświadcza. Piszę o tym, bo jest jakiś konsensus, że z starszymi dzieciakami można jeździć po wybojach jakby to było zupełnie bezproblemowe
Oczywiście, że nie. Ale mówimy o gondoli :) stąd napisałam o noworodku i niemowlaku i trzęsieniu nimi w gondoli "bo jest ładniej jak jest wyżej" :) kilkulatka raczej nikt w gondoli nie wozi 🙃, a adapterow podwyższających do spacerówki sie już nie montuje :)
 
Do góry