reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek - nowość w smyku

Dołączył(a)
7 Listopad 2013
Postów
2
Miasto
mazowieckie
witam wszystkich:-) do narodzin mojego pierwszego dziecka jeszcze kilka miesięcy jednak już teraz szukamy odpowiedniego wózka. Wpadł nam w oko wózek w sklepie smyk. Jak się okazało jest to jakaś nowość firmy smiki - do tej pory robili zabawki i inne rzeczy dla dzieci. Z racji tego, że nie mam doświadczenia w tej kwestii proszę o pomoc, o jakieś sugestie. Zależało mi na tym aby wózek był lekki, łatwy w obsłudze i co ważne miał przekładaną rączkę nie tylko w spacerówce. W sumie to wszystko ma. Co Wy na to?
własnie pojawił sie na stronie http://www.smyk.com/smiki-wozek-3w1-kolor-navy-blue,p1084356759,swiat-niemowlaka-p
 
reklama
Długo szukałam w miare idealnego wózka i wybór padł na czerwonego Smiki. Mnie przekonała cena ( kupiłam w promocji za 1090zl), waga i małe gabaryty, duży kosz oraz spacerówka z możliwością przerobienia jej na gondole.Wady to na pewno zamek od przykrycia gondoli i cienki plastik w oparciu spacerówki. Jednak za tą cenę da się to wybaczyć bo wózek prezentuje się bardzo dobrze!
Co do urzytkowania wózka to się nie wypowiem bo Młoda się niedawno urodziła, ale synek 2 letni jeszcze się mieści ( choć tak na styk, ale nie mam zamiaru az tak długo z niego korzystać bo mamy dobra spacerwkę). Myślę jednak że się nie zawiodę bo wózek ma pompowane koła i w miarę amortyzację.
 
Do góry