reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wody płodowe a infekcja

Współżyjesz? Może to jest przyczyną infekcji?

A co do podejrzeń sączenia wód myślę, że zawsze można w takiej stresowej sytuacji pojechać na izbę przyjęć ginekologiczną, ewentualnie poszukać innego lekarza który zbada i sprawdzi
 
reklama
Dodam od siebie, że dieta dużo robi. Odstawić cukier, jeść jogurty naturalne. Trzymam kciuki żeby odpuściło. Co do wód to zamów sobie papierki lakmusowe na allegro i sprawdzaj dla spokoju psychicznego ;)
 
dostaje od lekarza pimafucin I clotrimazol ale obie w postaci maści teraz ale te mocne wodniste uplawy bardzo mnie niepokoją, dzisiaj jeszczs nie jest to tak intensywne jak wczoraj ale wczoraj zwaliłam to na to że dzień wcześniej używałam tej maści.
Co to za leczenie infekcji? I to jeszcze w ciąży. Włos jeży się na głowie. Czy ktokolwiek zrobił posiew by sprawdzić czy to infekcja i jaka infekcja i czym ją leczyć? Też miałam częste i fekcje dlatego co 2-3 tygodnie robiłam posiew. Miałam zakaz współżycia i brałam probiotyki. Dopochwowo fajny jest witagyn c, ale przy infekcjach im mniej tam się aplikuje tym lepiej, dlatego lepsze w takim układzie są doustne probiotyki. Pro.vag jest dobry i Tri.vagin. To probiotyki "ginekologiczne". Brałam oba, sprawdzone. Przy częstych infekcjach może skracać się szyjka lub dojść do sączenia się wód, czy ich całkowitego odejścia, dlatego infekcje trzeba skutecznie leczyć. Wody najczęściej Sącza się w pozycji leżącej. No jak się wstaje to dziecko z grawitacja uciska kanał i jest jak korek. Można to sprawdzić papierkiem lakmusowym lub wkładkami specjalnymi. Wkładki są drogie. Można je hac na sor i zgłosić podejrzenie sączących się wód. Tam Panią zaopatrzą i sprawdza, czy to to zanim wróci lekarz. 24tc to nienajlepszy czas na poród, więc radzę coś konkretnie zadziałać. Urodziłam przedwcześnie i nikomu tego nie życzę, tyle, że od początku miałam ciążę wysokiego ryzyka.
 
Byłam u lekarza na prywatnie dzisiaj, zrobił posiew, dał mi globułki pimafucin I mam używać też masc ta sama I mój facet również dostał zalecenie używać maści bo to nigdy nie wiadomo, wody są okej.
To rozumiem. Brawo Ty. Oby reszta ciąży przebiegła bez zakłóceń. Po leczeniu możesz sobie kupić probiotyk i brać 7 dni. Potem przerwa 7 dni. I tak do końca ciąży.
 
reklama
Do góry