reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wkładka wewnątrzmaciczna miedziana

Aniaaa30

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Listopad 2021
Postów
338
Jestem 3 tygodnie po założeniu wkładki , tydzień temu mając dziwne uczucie rozpierania w dole brzucha udałam się do lekarza . Wkładka jednak okazała się byś na swoim miejscu . Wczoraj wystąpiło plamienie zabarwione na różowo . Czy to normalny objaw po założeniu wkładki ? Dodam, ze miesiączkę powinnam mieć za tydzień . Obawiam się , czy to nie było plamienie implantacyjne.
 
reklama
Jestem 3 tygodnie po założeniu wkładki , tydzień temu mając dziwne uczucie rozpierania w dole brzucha udałam się do lekarza . Wkładka jednak okazała się byś na swoim miejscu . Wczoraj wystąpiło plamienie zabarwione na różowo . Czy to normalny objaw po założeniu wkładki ? Dodam, ze miesiączkę powinnam mieć za tydzień . Obawiam się , czy to nie było plamienie implantacyjne.
Nawet google mówi, że plamienia mogą się utrzymywać do kilku miesięcy. Spokojnie. Organizm musi załapać, że się nie pozbędzie ciała obcego, stąd zapewne to rozpieranie.
 
To zupełnie normalne, może to potrwać kilka miesięcy tak jak w przypadku spirali. Zamiast miesiączki mozesz mieć plamienie
 
Do góry