reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wkładka a ciąża

Dołączył(a)
3 Listopad 2022
Postów
8
Hej. Czy mogę być w ciazy? Od równo roku mam spirale Kyleena. Ale od kilku dni mam silne skurcze brzucha, nieraz nie mogę nawet wstać z kanapy. Czasami dochodzi kłucie lewego jajnika. Oprócz tego mam podwyższona temperaturę i dziwny śluz z krwią. Współżyje regularnie
 
reklama
Z całym szacunkiem, ale skąd osoby na forum mają wiedzieć, czy jest Pani w ciaży, czy to jakieś problemy ?
Jedynie można to sprawdzić poprzez usg, ewentualnie isc na badanie bety do labolatorium.
Innego sposobu nie ma.
A jeśli ja miałabym jakieś bóle brzucha, ze nie mogę wstać + plamienie, to bym nie pytając na forum od razu umawiała się do lekarza, bo coś definitywnie nietak.
 
Z całym szacunkiem, ale skąd osoby na forum mają wiedzieć, czy jest Pani w ciaży, czy to jakieś problemy ?
Jedynie można to sprawdzić poprzez usg, ewentualnie isc na badanie bety do labolatorium.
Innego sposobu nie ma.
A jeśli ja miałabym jakieś bóle brzucha, ze nie mogę wstać + plamienie, to bym nie pytając na forum od razu umawiała się do lekarza, bo coś definitywnie nietak.
Spytalam czy jest taka możliwość, bo może przy spirali to jest normalne. A może ktoś był w podobnej sytuacji i nie ma powodu do niepokoju :) po to jest to forum tak mi się wydaje
 
Spytalam czy jest taka możliwość, bo może przy spirali to jest normalne. A może ktoś był w podobnej sytuacji i nie ma powodu do niepokoju :) po to jest to forum tak mi się wydaje
Nawet jeśli ktoś był w podobnej sytuacji to nie zastąpi to konsultacji lekarskiej. Jedna mogła tak mieć i było to nic, druga mogła mieć poważniejsze problemy. Tylko lekarz odpowie Ci na twoje pytania, myśle ze żadna z dziewczyn nie weźmie odpowiedzialności za postawienie diagnozy typu „ja tak miałam i mi nic nie było wiec nie musisz iść do lekarza”. Nie rozumiem mody na diagnozowanie się przez forum.
 
Jeśli pojawił Ci się dziwny śluz i jakieś skurcze - to może przyplątała Ci się jakaś infekcja?

Ja akurat miałam mirenę i czasem zdarzały mi się plamienia śródcykliczne - jednakże bez skurczy czy innego kłucia.

Zrób sobie na spokojnie test ciążowy i zapisz się do lekarza. Niech sprawdzi czy wszystko jest ok. Może wkładka zaczęła Ci wypadać?
 
reklama
Jeśli pojawił Ci się dziwny śluz i jakieś skurcze - to może przyplątała Ci się jakaś infekcja?

Ja akurat miałam mirenę i czasem zdarzały mi się plamienia śródcykliczne - jednakże bez skurczy czy innego kłucia.

Zrób sobie na spokojnie test ciążowy i zapisz się do lekarza. Niech sprawdzi czy wszystko jest ok. Może wkładka zaczęła Ci wypadać?
Właśnie miesiąc temu byłam u ginekologa i było wszystko Ok, ale umówię się jeszcze na przyszły tydzień
 
Do góry