reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, zdjęcia z USG

Piękna kruszynka.

Ja na wizytę idę jutro.
Jednak nie wytrzymam, a wystraszona jestem i martwię się o fasolinke , poza tym przeziębienie mi dokucza bardziej i liczę na konkretną metodę leczenia......

Trzymam kciuki za pozostałe mamy i wizyty. Buzka!
 
reklama
Piękna kruszynka.

Ja na wizytę idę jutro.
Jednak nie wytrzymam, a wystraszona jestem i martwię się o fasolinke , poza tym przeziębienie mi dokucza bardziej i liczę na konkretną metodę leczenia......

Trzymam kciuki za pozostałe mamy i wizyty. Buzka!

Reniuszek, to uważaj bo mnie w pierwszych tygodniach męczyło przeziębienie i zanim jeszcze poszłam do dobrego ginekologa to lekarze przepisywali mi różne leki na katar lub kaszel niby ziołowe, ale kiedy czytałam ulotkę to się okazywało, że nie są polecane kobietom w ciąży :/ a lekarzom o ciąży wspominałam!
 
Reniuszek, to uważaj bo mnie w pierwszych tygodniach męczyło przeziębienie i zanim jeszcze poszłam do dobrego ginekologa to lekarze przepisywali mi różne leki na katar lub kaszel niby ziołowe, ale kiedy czytałam ulotkę to się okazywało, że nie są polecane kobietom w ciąży :/ a lekarzom o ciąży wspominałam!
Marti dziękuję. Póki co leczyłam się tym co mi gin przepisał. Czyli mleko miód czosnek, imbir, parówki itp. W tej kwestii wolę pozostać wierna poloznikowi i jeśli jakieś leki maja być to przepisane przez niego ☺️

Marti, a kiedy brała te różne specyfiki z dzidziusiem cos się stało?
 
Marti dziękuję. Póki co leczyłam się tym co mi gin przepisał. Czyli mleko miód czosnek, imbir, parówki itp. W tej kwestii wolę pozostać wierna poloznikowi i jeśli jakieś leki maja być to przepisane przez niego ☺️

Marti, a kiedy brała te różne specyfiki z dzidziusiem cos się stało?

na szczęście najpierw czytałam ulotki więc nic z tego ostatecznie nie wzięłam. Tak jak Ty zaczęłam leczyć się domowymi naturalnymi sposobami :)
 
Ja w sumie będąc u internisty i po tym jak lekarz zapytał czy jestem w ciąży wypisał mi receptę (uraz w nadgarstku), wykupując wzięłam test ciążowy i tak się dowiedziałam :-)
Polecam zawsze sprawdzać przed wizytą u lekarza, jeśli nie ma się pewności ☺️
 
Po wizycie. Maluszek już sporo urósł serduszko bije jak dzwon. Poza tym mam dużo odpoczywac i l4 do przynajmniej 10tyg. Poza tym lekarz postanowił sobie, że bacznie nam się przyjrzy na etapie zawiazywania gniazdka dzidziusia i wizytę mam za tydzień cała ciążę mam podwyższonego ryzyka poronienia że względu na historie ciąży z Maksiem i przedwczesny poród. A jak u Was dziewczyny??
 
@M@gda czekamy na zdjęcie bohatera :)
To moj maly dzidź. 7 mm szczescia.
1493233094-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry