reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami.

czy ta paulaa nie jest jakaś psychiczna bo monotematyczna to na pewno:-p:baffled:
Bylasia no to brawa dla synka

a ja chyba dziś się zarejestruję na szczepienia ale za tydzień nas przyjmą....
 
reklama
My dopiero teraz po 6-tym mamy się zgłosić na trzecie szczepienia, tak przez szpital się to przesunęło. Mam nadzieję, że już będzie można zrobić, choć Młoda cały czas jakaś zagiloniona. No ale teraz ten katar jest inny, tak jak już któraś z Was pisała(albo mi pediatra mówiła) gęste "glutki" to końcówka kataru :tak: tylko u nas coć długo ta końcówka trwa

Jeśli chodzi o rota to nie wiem czy szczepionka miała na to wpływ ale jak załapaliśmy jakiegoś żołądkowego wirusa w szpitalu (oczywiście nie zrobili dokładnych badań) to u Olgi skończyło się na kilku wymiotach i kupkach, ja cierpiałam 2 dni a najgorzej przeszedł to M bo go centralnie ścięło z nóg :no: z prawie 40 st. gorączką
 
Cześć dziewczyny, daaawno mnie nie było tutaj, wróciłam do pracy i skończyły się dobre czasy..... Piszę bo mam kłopot, wierzę, że może któraś z was spotkała się z takim przypadkiem: Moja mała mocno trze oczka i nos, aż robi się czerwony, lekarz mówi nic groźnego ale ona się męczy, nie dość że brak zębów a od 3 msc. Ból i nic nie pomaga, żadne dentinoksy, bobodenty itp. To jeszcze od miesiąca to !!!! Plis pomóżcie.
 
Ania moja też tak trze oczka , nie wiem od czego, przemywam jej je wacikiem z przegotowaną letnią wodą.
Też nie ma zębów ale strasznie się ślini i gryzie rączki i zabawki. Niestety to co stosujesz jest dobre, innych rzeczy nie ma , musisz poczekać jak wyjdą ząbki, niestety tego nie przeskoczysz.
 
Szymek też trze oczka i nos, czasami to wygląda jakby jakiś atak miał;-) i podobnie jak u dentico ślini się okropnie i wkłada do buzi wszystko co się da. Też smaruję mu dziąsełka dentinoxem i jeszcze myjąc mu ząbki od razu masuję mu dziąsła szczoteczką i jest lepiej.
 
Cześć dziewczyny, daaawno mnie nie było tutaj, wróciłam do pracy i skończyły się dobre czasy..... Piszę bo mam kłopot, wierzę, że może któraś z was spotkała się z takim przypadkiem: Moja mała mocno trze oczka i nos, aż robi się czerwony, lekarz mówi nic groźnego ale ona się męczy, nie dość że brak zębów a od 3 msc. Ból i nic nie pomaga, żadne dentinoksy, bobodenty itp. To jeszcze od miesiąca to !!!! Plis pomóżcie.


Mój Kacperek też tak trze oczka i nos ,od zawsze tak robi jak jest zmęczony. Wtedy wiem ,że czas na sen.;:-)
 
reklama
Do góry