reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami.

Słuchajcie coś mnie tak dzisiaj naszło czy waszym dzieciom zmienił sie kolor oczu czy wszystkie są niebieskookie?

A mam jeszcze` pytanko co do główki bo mój Igor ma napięcie mięśniowe z asymetrią czy jakoś tak że czesto główkę zwraca w jedną stronę w lewo i z tej też strony ma bardziej płaską przez co ma najzwyczajniej w świecie krzywą głowę...
Moja nadal ma niebieskie.
Mi ortopeda kazała małą położyć na pieluszce tetrowej i złapać za rogi i bujać jak w hamaku;-)

A ja zamówiłam wagę dla ryb, taką hakową. Bo na tradycyjnej wadze mała się wierci i już jej nogi zwisają- wystarczy że poruszy ręką a waga skacze o 100 gram.
Raz ważyła 4640 po 3 dniach 4580- przestraszyłam się i zważyłam ją kolejnego dnia i było 4680:dry:dlatego kupię inną wagę.
Jak ją zapakuje do chusty to nie będzie tak wierzgać, M się śmieje że będziemy ją w reklamówce ważyć.
Kolejne ważenie w środę, jak mało będzie przybierać to do lekarza pójdziemy. Dzwoniłam do pediatry to kazał dokarmiać a tylko jak ona zobaczy butlę to jest ryk nawet próbowałam dawać jej drugi raz pierś ale też nie chce:baffled:
 
reklama
U nas nadal niebieskie, u Alexa jaśniejsze i wpadające czasem w stalowe. Ja miałam do 18 czy 19 roku życia niebieskie. Teraz mam w zależności od światła, humoru, globalnego ocieplenia i ataków terrorystycznych ;-)albo niebieskie albo szare albo zielone albo pomieszanie z poplątaniem ;-) F ma niebieskie :tak:
 
U nas tak jak u Izy, ja niebieskie K zielone. Damianek ma dziwny kolor taki zielono-niebiesko-szary a Liluś ma na razie niebieskie.:tak:

Czy wiecie do kiedy dawać wit.K u mnie położna powiedziała,że do 3 m-ca ale nie wiem czy do rozpoczęcia czy do skończenia 3 m-ca a właśnie nam sie skończyła i nie wiem czy kupować.:confused:
 
Nam tez pediatra mowila ze do konca 3 m-ca ,ale zostanie mi 6 szt dam do konca opakowania.
Ja mam szaro-zielone,M niebieskie,J.niebieskie z takimi zółtymi promyczkami wokół źrenicy(wyglada to jak słoneczko:-D).Emisia narazie ma stalowo-niebieskie.
A wogóle to bede zmieniać pediatre,bo wkurzyła mnie wczoraj jak cholera.Poszłam z mała do kontroli,darła sie okropnie bo była spiącai az sie upociła z tego wszystkiego.No i sie zaczęło-lekarka doszła do wniosku że mała ma poczatki krzywicy:szok::szok::szok::szok::szok:Normalnie zgłupiałam!!!Poci sie jak kazde dziecko.Bardzo pocił to sie Jasiek,ale pediatra do której wtedy chodziłam(inna,bo musielismy sie przeprowadzic i było za daleko)powiedziała ze taka jego uroda,ja sie bardzo poce i M tez ,oboje szczególnie na głowie.A ta mi tu takie pierdołuy opowiada i od razu kazała dawac po 3kr wit D.Nie daje bo przedawkowanie jest niebezpieczne i ide do kogoś innego.
Misiulek wazy 5850.
 
reklama
Nam też pediatra powiedziała, że do końca trzeciego miesiąca. Dziś się pytałam, bo byliśmy na szczepieniu a wczoraj nam się opakowanie skończyło. Ale pediatra powiedziała, żeby już nie kupować.
Ignaś waży 5900g.
Po szczepieniu tym razem było lepiej, płakał tylko chwilkę i zaraz się uspokoił. A teraz głównie śpi.
Następne szczepienie w lutym.
 
Do góry