reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami.

Kluska,Kasiulec,Dentico,rosną Wam dziewczynki,jak malinki ;-);-);-).Waga i wzrost piękne :tak::tak::tak:.
Bylasiu,mam nadzieję,że po badaniach,coś się wyjaśni :tak::tak::tak:.
 
reklama
a ja byłam z Zosią w środę na szczepieniu waży już 7880 g czyli ok wszystko teraz maluchy będą mniej przybierać bo są bardziej ruchliwe ale dostaliśmy skierowanie do neurologa bo "dokturka" powiedziała że jeszcze stabilnie nie siedzi i dziwnie napina nóżki aona czesto tego nie robi tylko kurcze akurat przy niej tak się zdenerwowała.... no nic ale lepiej iść i dmuchać na zimne mam nadzieję iż nic z tego nie wyniknie:zawstydzona/y:
termin wizyty to 16 lipiec:confused:
 
Guziczku, tak jak dziewczyny piszą, do lipca to jeszcze może się tyle zmenić, że ho,ho. Dla naszych dzieci tydzień może wiele zmian przynieść, a co dopiero miesiące;-) Będzie dobrze. Zobaczysz!
 
Guziczku moja Ania też jeszcze stabilnie nie siedzi... a jest nieco starsza...;-)
i nasza pediatra nawet nie sprawdzała czy siedzi...
 
No to my się chwalimy :-D:-D:-D

Z Olgi chudzinki teraz mały "pączuś" się zrobił :szok:
waga 9440 :szok:
wzrost 69

szczepienie dziś zaliczone, chwila płaczu tylko przy wkłuciu potem nie było śladu, że dziecko było szczepione, oby i nocka spokojna była :tak: czyli jeszcze za miesiąc pneumo 3 raz i samo wzw b a potem dłuższa przerwa

Na 31,05 jesteśmy umówieni do alergologa, zobaczymy co powie na te zmiany skórne, które czasem są czasem giną :no: pediatra kazała nie panikowaćno ale wolimy sprawdzić bo niestety pojawiają sie w nowych miejscach.

Jeśli chodzi o sadzanie dziecka to mówiła, żeby nie na długo bo jeszcze za bardzo jest obciążony kręgosłup, jak najwięcej na brzyszku i zmuszać do aktywmości :eek: tylko jak ??? jak ja kładę to kreci sie tylko w kółko do podstawianych zabawek próbuje ruszyć ale jej nie wychodzi niestety :no: męczy sie i męczy i potem płacz.
 
kms rzeczywiście mała przyspieszyła z ta wagą że hej!!! mój Kajtek po trzech tygodniach choroby wazy 8100..w marcu wazył 7900..ale póki je i dobrze się rozwija staram się nie martwic..
dzis bylismy na pobieraniu krwi by sprawdzić metabolit wit. D3, bo mały się poci..co prawda tylko jak jest do nas przytulony, ale dokładnie tak jak pisała Dentico warto zrobić takie badania..no i przy okazji morfologia..
 
reklama
Do góry