reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami.

Melduję, po wizycie u pediatry, że wreszcie udało mi się zaszczepić Biankę (dopiero 2 dawka). Przez te szpitale itd nie była szczepiona. Bianka była b.dzielna!!! Pisknęła tylko i zrobiła podkówkę, ale Tatuś szybko przytulił i po sprawie. Teraz Młoda odsypia, ma lekki stan podgorączkowy, generalnie przespała cały dzień. Jutro na 7 rano do szpitala na pobranie krwi i muszę zawieźć mocz na posiew, bo za tydzień zabieg-usuwanie drenu i być może op. Aż się boję.
 
reklama
Już po pobraniu krwi. Troszkę płaczu było, ale poszło sprawnie. Dziękuję Dziewczyny za wsparcie.:tak: W tygodniu czeka nas rozmowa z anestezjologiem i w piątek zabieg. Narazie jestem dobrej myśli.
 
Karolinusia- super, ze Bianka tak dzielnie wszystko zniosla :tak::tak: A tak a propo, mozesz powiedziec co jej dolegalo bo chyba gdzies nie doczytalal albo moze bylo na zamknietym, jezeli nie chcesz mowic, to luz zrozumiem ;-)

My rowniez bylysmy na warzeniu we wtorek i Zuzia wazy 6970 tak wiec prawie dobijamy do 7kg, nie wiem jaka jest dluga bo tu mierza dopiero w 8 miesiacu ale musze mojego K zmusic zebysmy sami ja teraz zmierzyli :tak: Pewnie odwiedze naszego pediatre jak bedziemy teraz w Polsce to zobaczy czysie mloda dobrze rozwija, na szczescie glowka juz nie jest tak splaszczona na jednej stronie i to ze Zuzia juz spi na bokach bardzo pomaga wiec jestem dobrej mysli :tak: jedyne co mnie martwi to to, ze jak bylismy w lutym u ortopedy kazal zakladac tetre na pamkla, niestety musialam przestac bo mala sie odparzala :-:)-( mam nadzieje, ze nic jej nie bedzie :zawstydzona/y:
 
Karolinusia, ja też nie wiem, co dolega Biance, ale trzymam kciuki, żeby było dobrze ;-)

My dziś szczepienie mamy, ale nie wiem, co z tego wyjdzie, bo Nina obudziła się zagilona :/ Kicha od rana, na szczęście nie ma temperatury. Ja to się zawsze stresuję przed, bo Młoda tak się drze, że nie można jej uspokoić. Pielęgniarki w przychodni mówią, że też się stresują cały dzień, kiedy wiedzą, że moja gwiazda przychodzi się szczepić :-p
 
reklama
Do góry