reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami.

Gemelo to jeszcze długa droga przed wami z tymi szczepieniami, skro to dopiero pierwsze... ale dacie radę...

My dziś byliśmy na szczepieniu p-ko WZW, nast. szczepienie dopiero za pół roku... jupiii... Maja waży 7490g...
 
reklama
Monisia może nie ;-) ja pamiętam jak byłam w jej wieku to byłam podekscytowana szczepieniami, pobieraniem krwi i takimi innymi :-D:-D:-D sado maso :-D:-D:-D:-D
 
Boozqowa,Elis,dobrze,że Dziewczynki już poszczepione i ważą ładnie :tak::tak::tak:.
Gemelo,to nieźle,no ale najważniejsze,że już pierwsze szczepienie za sobą,teraz już powoli pójdzie :tak::tak::tak:.
I wielkie dzięki za namiar na tą "Clo bazę",smarowałam Młodą dopiero dwa razy,ale juz widzę znaczną poprawę w nawilżeniu i wogóle wyglądzie Jej skóry :tak::tak::tak:.A kupowałam preparaty za 50 zł i bez żadnej poprawy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Amelko,może masz rację,bo Młoda mówi,że się boi,ale jak np.ząb Jej się rusza,to sama go sobie potrafi wyrwać,wiec też pod sado maso podchodzi :-):-):-).
Petinko,racja,przy zbiorowym szczepieniu,nie wypadało płakać :tak::tak::tak:.
 
O matko, Petinka, my jak chodziliśmy na szczepienia to taka nasza grupa dziewczyn (razem się zawsze trzymałyśmy) zawsze chodziłyśmy ostatnie bo straszne panikary z nas. Najpierw był problem, która pójdzie pierwsza na odstrzał bo wchodziło sie po 5-6 osób. Jak już jakaś się znalazła odważna to buczała i nakręcała tym inne i tak wszystkie wyłyśmy jak kojoty choć tylko jedna była kłuta;-)
 
Monisia to widzę że Młoda ma takie zapędy jak ja - też sobie sama zęby wyrywałam, uwielbiałam to robić :D :D I dumna byłam jak za każdym razem znalazłam nowy sposób na jego usunięcie. Najbardziej dumna byłam jak udało mi się wyssać którąś dolną jedynkę ;) :D :D

Boozqowa ale pielęgniarka musiała mieć z Was ubaw :D :D
 
Amelko,to niezła byłaś :tak::tak::tak::tak:.I Ona tak samo właśnie,kręci,zasysa,ciąga tego zęba,aż w końcu wpada z okrzykiem"Mamo,wyrwałam!!!" i zębem w ręku :-):-):-):-).
A mi to aż się słabo nieraz robi,jak widzę,jak Ona te zęby męczy :szok::szok::szok:,niewiem,jak ja dwójkę dzieci urodziłam :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Amelkowa trzeba było dentystką zostać............. :szok::-D:-D:-D
Monisia ty możesz jeszcze córke ukierować haha:-)
Boozqowa. Elis Gemelo dobrze że wizyty pozytywnie wypadły:tak:
 
Amelkowa nie podejrzewałam Cię o takie zapędy masochistyczne... taaaka nie pozorna:-D

Co do szczepien to ja zawsze szłam pierwsza... a co... trza byc kwardym a nie mietkim:-D
... ale co do zebów, to czekałam, aż sam wypadnie, nie l;ubiłam tam grzebać...
 
reklama
FDA zarekomendowała lekarzom wstrzymanie podawania Rotarix w USA ze względu na znalezione fragmenty wirusa świnskiego w szczepionkach. Wirus był obecny od wprowadzenia tych preparatów na rynek, ani producent ani FDA nie używają technologii umożliwiających wykrycie takich zaniczyszczeń. FDA nie obowiązują w Polsce, w PL ważne są rozporządzenia EMA (Europejska Agencja Medyczna w Londynie) Otóż rewelacja! Europejska Agencja Medyczna wydała decyzję o niewstrzymywaniu Rotarix do czasu jej przebadania w Brukseli!

Components of Extraneous Virus Detected in Rotarix Vaccine; No Known Safety Risk - Komunikat FDA z dnia 22 marca 2010r. (po angielsku)

NVIC Vaccine News - Komentarz NVIC (National Vaccine Information Center) również po angielsku
http://www.fda.gov/NewsEvents/Newsroom/PressAnnouncements/ucm205625.htm
 
Do góry