reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami.

U nas też choroba po 3 dniach tylko na syropku i lekach przeciwgorączkowych które nic nie pomagały, dostaliśmy wczoraj zastrzyki dwa razy dziennie......Dostał już 4 dawki i widać znaczną poprawę no i gorączka od razu zeszła. A miał 39.
 
reklama
wiesienka123 u nas też jeden lekarz stwierdził że bioderka są ok, a drugi przykurcz i pieluchę ortopedyczną na kilka msc., nie chcę straszyć broń boże, ale wiem jak było u nas i że może mogę komuś pomóc..pozdrawiam.
 
My po szczepieniu w końcu. Pierwszym:-p Całą trójkę zaszczepiłam. Wiki dostała drugą dawkę odry, świnki i różyczki, a chłopcy 5w1. Całkiem ładnie to znieśli. Po dawce wzw tylko był płacz u Maxia, ale trwał króciutko, Alexa oba ukłucia bolały, ale też szybciutko się uspokoił. Alex waży 8900 i ma 71 cm, a Max 10600 i 73 cm. Wyciągnęłam też skierowania do alergologa dla Wiki i Alexa.
 
Gemelo,to dobrze,że szczepienia macie za sobą.A czemu u Was to pierwsze szczepienie?Sorki,że pytam,ale nie kojarzę...
A Wiki dzielna była?
Pytam,bo nas w maju też szczepienie czeka to samo co Twoją Córę i jak moja się dowiedziała,że bedzie kłuta,jak Młodsza,to trochę się wystraszyła i tak się zastanawiam,czy przypadkiem płaczu nie będzie w maju w duecie :-D:-D:-D:-D:-D.
 
Monisia, najpierw był zakaz od neurologa do ukończenia 4 miesiąca, a potem nam się przypałętała infekcja, następnie zapalenie oskrzeli i tak przekładaliśmy. Dopiero dzisiaj już nic na przeszkodzie nie stanęło.

U nas był płacz ze strachu u Wiki ;-) Ale potem już wszystko ok. Po tygodniu do dwóch może ją zsypać. Mam nadzieję, że nie bo przy jej azs może być problem.
 
reklama
Gemelo - super ze cala trojka tak dzielnie zniosla szczepionki
boozqowa- Majcia to dzielnia dziewczynka i waga tez ladna
u nas Asia zjadla wczoraj chrupka kukurydzianego i dzis kupa ze sluzem i taka luzna, poza tym znow zeby i jest taka marudna ze dzis pol dnia na rekach:-(
 
Do góry