reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami.

reklama
Dentico Lila urodziła się 53 długa i ważyła 3130. Czyli urosła 16cm i 2650 :shocked2:

Wiolu, nie martw się. Przecież maleństwa różnie rosną. Nie każde musi być pączusiem. Przecież sama napisałaś, że Ty również byłaś taka :-) więc co się dziwisz. Geny Słonko geny :-)

A tak na marginesie, to nigdy mi Amelki nie mierzyli u lekarza. Tylko ważą.
 
my dzis też na szczepienie i do rana mam nerwówkę:baffled::baffled: a co to będzie jak dziecko będzie większe i więcej rozumieć będzie :szok: nie chce nawet myśleć o tym brr...
 
Czesc. Mam pytanko szczepicie swoje pociechy na pneumokoki? My mamy w kwietniu termin i mam zdecydowac czy szczepić. Teraz bym miał mały dwie dawki po 280 zł każda i nie wiem czy warto szczepić. Jak myślicie?
 
Ewa, bardzo dużo dyskutowałyśmy na temat szczepić, czy nie. Możesz sobie poczytać :-) Jest to indywidualna sprawa.
Ja szczepiłam.
 
reklama
Wczoraj bylysmy na wazeniu, Zuzia wazy 6430, niestety moja kolejna prosba o zmierzenie poniosla kleske i musimy czekac do 8 miesiaca no coz, ksiazki w ruch i sami ja zmierzymy :tak::tak: A tak wogole to w 4 tygodnie przybrala 400g i zastanawiam sie czy to nie za wolno? Zuzia w sumie jest malo ale czesto jadkiem, jest na najnizszym centylu ale zawsze powoli idzie w gore ale czasem zastanawiam sie czy nie za wolno przybiera:confused: tak czy siak, jest cala i zdrowa :tak: Pogadalam z babka na temat karmienia i glutenu i musze wam powiedziec, ze tu do tematu podchadza zupelnie inaczej, zero stresu, mam nie patrzec na gramy jezeli chodzi o gluten tylko norlamnie bez jakiegokolwiek stresu zaczac wprowadzac produkty go zawierajace, np owsianke i norlmalnie zaczac jej dawac na sniadanie i juz :tak: asienka_r czy u was tez tak bezstresowo do tego podchadza bo wiem, ze ty robisz kaszke manna i patrzysz na ilosc tego glutenu? Tak sie zastanawiam, bo lekarze w Polsce inaczej do tematu podchadza :baffled:
 
Do góry