reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami.

reklama
Amelko,to super,ze Ania taka dzielna,no i waga piękna :tak::tak::tak:.

I ja muszę naszą Niunię pochwalić.Dzisiaj byliśmy na szczepieniu i była naprawdę dzielna,zakwiliła tylko przy drugim wkłuciu,bo przy pierwszym wogóle nic nie zauważyła :-):-):-).Waży 7100 g i pediatra mówiła,że mamy bardzo silne dziecko :-):-):-).

Pytałam lekarkę o gluten i ona powiedziała,że lepiej z tym poczekać,bo u tych dzieci,co zaczynają wcześnie,toczęsto się to objawia jakimiś reakcjami alergicznymi,że to chyba jednak troszkę za wcześnie,także poczekamy,w końcu nigdzie nam się nie spieszy :tak::tak::tak:.
 
Amelkowa, Dentico, Monisia dzielne te wasze dziewuszki:tak:

Jak ja czytam ile ważą wasze dzieci to zaczynam się naprawdę pożądnie martwić. :-:)-:)-(Lila waży 5770 a ma 70 cm wzrostu:shocked2: Obwód główki 40,5 , jest naprawdę drobniutka ale mama mówi, ze ja byłam taka sama:baffled: Nijak to się ma niestety do mojej wagi teraz:-D:-p
 
Monisia gratulacje dla dzielnej córeczki:tak:

Wiolu nie martw się , po prostu twoja jest drobniutka;-). I zależy jaka się urodziła . Moja np miała 61 cm i 4200 czyli przez 5 miesięcy urosła 7cm i przybrała 3200. Jesli twoja urodziła się mniejsza to teraz też ma mniej a nie znaczy to przecież że gorzej.:-)
 
Wiolu ostrozności nigdy za wiele..jeśli masz jakies watpliwości skonsultuj się z innym pediatrą..ja tak zrobilam i juz zostałam u prywatnego..trudno wizyta kosztuje 40zł, ale ma dla nas tyle czasu ile potrzeba..odpowiada na wszystkie moje pytania, doradza..itd..udziela także porad telefonicznych..prosi o telefon, gdy trwa jakas kuracja..itp..
jesli niepokoi Cie waga Lili to skonsultuj się gdzieś..rzeczywiście wazy mało, ale to nie oznacza jszcze, że coś jest nie tak..po prostu zasiegnij jeszcze jakies opinii

co do roztworu hipertonicznego..w aptekach na ogól sa izotoniczne i kupujemy na ogól takie wlasnie, ale jeśli poprosimy o hipertoniczny to dostaniemy..marimer ma zarówno roztwory izo jak i hipo..podobnie i inne firmy..my mamy UNIMER Unimer pediatric hypertonic, woda morska do nosa,100 ml - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie

co do glutenu..konsultowalam się ze specjalista z CZDiM w Katowicach..powiedziala, że stara metoda sie nie sprawdziła..więc wprowadzono nową..co do alergii na gluten nie wolno jej mylić z celiaklią..alergia mija..celiaklia nie..alergia objawia sie od razu a celiaklia po jakims czasie ..nawet kolo drugiego roku zycia..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry